Vážení zákazníci, vzhledem k velké vytíženosti dopravců se může doba doručení některých zásilek prodloužit o 1–2 pracovní dny. Děkujeme za pochopení.

Novinky Nilfisk 2015

Dánská společnost Nilfisk je známá nejen velmi dlouhou tradici, ale především výrobou kvalitních čistících zařízení. Průmyslové vysavače nebo vysokotlaké čističe Nilfisk jsou opravdový pojem, vždyť se jedná o přímého nástupce známé značky WAP.
Pro rok 2015 představil Nilfisk i několik novinek určených pro hobby použití.

     

Vysokotlaké čističe Nilfisk 


Všechny řady
vysokotlakých čističů Nilfisk – Comfort, Dynamic i Excelent prošly velkou proměnou. Celkem 9 nových modelů letos rozšířilo skupinu hobby vysokotlakých čističů Nilfisk. Tyto novinky mají běžný standard Nilfisk, tedy kovové čerpadlo, rychlospojka na hadici a systém Click & Clean, ale rozšířila se u nich nabídka příslušenství a především komfort obsluhy.

Nejvyšší komfortem disponují čističe označené PG (PowerGrip), které mají bezdrátové ovládání výkonu "wapky" přímo z rukojeti. Tento systém je velmi originální a výrazně zvyšuje jednoduchost obsluhy.

     

Domácí vysavače Nilfisk

Oblíbené vysavače Nilfisk Buddy, pro domácí mokré i suché vysávání, se dočkaly nové generace. Nastupující řada vysavačů Buddy II získala širší příslušenství i mnoho zajímavých zlepšení.
Buddy II se opět vyrábí ve velikosti nádob 12 a 18 l, se sběrnou nádobou z plastu nebo nerezu. Buddy II 18 T má navíc i zásuvku pro připojení ručního elektrického nářadí.

Čistič oken Nilfisk Smart

Nilfisk Smart je lehký akumulátorový čistič, který je možné použít nejen na čištění oken, ale i zrcadel a hladkých obkladů. S touto novinkou vyčistíte všechny plochy nejen snadno, ale i kvalitně a bez šmouh. V balení získáte i rozprašovač s utěrkou, hubici 280 mm, sponu, nabíječku a 20 ml koncentrátu.

   
Nilfisk SMART - čistič oken, zrdcadel a obkladů
 

Čistící zařízení Nilfisk to je sázka na jistotu spolehlivé funkce a vysoké kvality zpracování

Novinky

AKCE | Sada příslušenství zdarma k pilám NAREX

Akce byla již ukončena Plánujete nákup elektrické řetězové pily? Do 31. května 2020 můžete využit akční nabídku NAREX a získat k nové pile sadu příslušenství v h...

AKCE | Akumulátor zdarma k aku nářadí FESTOOL

Akce byla již ukončena Pokud si v období od 1. dubna 2020 zakoupíte některý z vybraných výrobků 18V řady aku nářadí Festool, dostanete k novému nářadí akumulátor BP 18...