Novinky Nilfisk 2015

Dánská společnost Nilfisk je známá nejen velmi dlouhou tradici, ale především výrobou kvalitních čistících zařízení. Průmyslové vysavače nebo vysokotlaké čističe Nilfisk jsou opravdový pojem, vždyť se jedná o přímého nástupce známé značky WAP.
Pro rok 2015 představil Nilfisk i několik novinek určených pro hobby použití.

     

Vysokotlaké čističe Nilfisk 


Všechny řady
vysokotlakých čističů Nilfisk – Comfort, Dynamic i Excelent prošly velkou proměnou. Celkem 9 nových modelů letos rozšířilo skupinu hobby vysokotlakých čističů Nilfisk. Tyto novinky mají běžný standard Nilfisk, tedy kovové čerpadlo, rychlospojka na hadici a systém Click & Clean, ale rozšířila se u nich nabídka příslušenství a především komfort obsluhy.

Nejvyšší komfortem disponují čističe označené PG (PowerGrip), které mají bezdrátové ovládání výkonu "wapky" přímo z rukojeti. Tento systém je velmi originální a výrazně zvyšuje jednoduchost obsluhy.

     

Domácí vysavače Nilfisk

Oblíbené vysavače Nilfisk Buddy, pro domácí mokré i suché vysávání, se dočkaly nové generace. Nastupující řada vysavačů Buddy II získala širší příslušenství i mnoho zajímavých zlepšení.
Buddy II se opět vyrábí ve velikosti nádob 12 a 18 l, se sběrnou nádobou z plastu nebo nerezu. Buddy II 18 T má navíc i zásuvku pro připojení ručního elektrického nářadí.

Čistič oken Nilfisk Smart

Nilfisk Smart je lehký akumulátorový čistič, který je možné použít nejen na čištění oken, ale i zrcadel a hladkých obkladů. S touto novinkou vyčistíte všechny plochy nejen snadno, ale i kvalitně a bez šmouh. V balení získáte i rozprašovač s utěrkou, hubici 280 mm, sponu, nabíječku a 20 ml koncentrátu.

   
Nilfisk SMART - čistič oken, zrdcadel a obkladů
 

Čistící zařízení Nilfisk to je sázka na jistotu spolehlivé funkce a vysoké kvality zpracování

Novinky

AKCE | Akumulátor zdarma k aku nářadí FESTOOL

Akční nabídka do 30. listopadu 2019 Pokud si v období od 1. září do 30. listopadu 2019 zakoupíte některý z vybraných výrobků 18V řady aku nářadí Festool, dostanete po regi...

AKCE | Ušetřete až 2600 kč za nářadí FESTOOL

Akce CASHBACK byla již ukončena Pokud si v období od 1. července do 31. srpna 2019 zakoupíte některý z vybraných výrobků nářadí Festool, máte možnost využít propagační akci...