První aku ventilátor BOSCH pro kutily

Ukázka práce s akumulátorovým ventilátorem Bosch Power4all

Chladný vánek usnadňuje kutilské práce i volnočasové aktivity, a to nejen na vrcholu léta. Nový ventilátor UniversalFan 18V-1000 přináší uživatelům potřebný chladivý efekt všude tam, kde ho skutečně potřebují. První akumulátorový ventilátor od společnosti Bosch pro kutily nabízí širokou škálu možností využití v domácnosti i na zahradě.

Vysoká účinnost a široké možnosti použití

Ventilátor UniversalFan 18V-1000 má pět lopatek rotoru, takže při stejné rychlosti přenáší větší množství vzduchu než běžnější ventilátory se třemi lopatkami. Vlastní technologie Bosch „JetBreeze Airflow Technology“ zajišťuje tichý provoz při stejném maximálním výkonu o velikosti 1.000 m3 vzduchu za hodinu. Díky koncentrovanému proudu vzduchu poskytuje ventilátor poháněný akumulátorem příjemný chladící účinek, a to v jakékoli poloze.

Stálý výkon pro všechny aplikace

Ventilátor UniversalFan 18V-1000 je vhodný nejen pro chlazení, ale také pro sušení mokré omítky nebo čerstvé barvy. Akumulátorový ventilátor také poskytuje úlevu při mnoha volnočasových aktivitách - spolehlivě vytvoří svěží vánek na balkóně, zahradě, během pikniku nebo při kempování. Zařízení vytváří konstantní proud vzduchu, aniž by uživatel musel přerušovat svou činnost a ručně nastavovat rychlost ventilátoru.