Nové aku vrtací kladivo BOSCH pro kutily

Akumulátorovým kladivem UniversalHammer 18V rozšiřuje Bosch systém "18V Power for All System" o silného partnera pro každý renovační projekt. UniversalHammer 18V je první akumulátorové vrtací kladivo s funkcí sekání od společnosti Bosch pro kutily a kombinuje čtyři aplikace v jednom stroji: Vrtání s příklepem, sekání, vrtání a šroubování.

Snadná výměna příslušenství

S akumulátorovým vrtacím kladivem snadno odstraníte omítku nebo obklady ze stěn či stropů. Ti, kteří střídají různá použití a potřebují různé vrtáky nebo sekáče, mohou využít možnosti výměny příslušenství bez použití nářadí: Díky univerzálnímu sklíčidlu SDS-plus to lze provést snadno a rychle bez nutnosti použití dalších nástrojů.

Vysoká příklepová síla a nízké vibrace

UniversalHammer 18V přesvědčí kromě všestranných možností použití také pneumatickou silou příklepu 2,0 joulů. Díky tomu je jeho výkon srovnatelný s kabelovými přístroji. Pneumatický příklepový mechanismus zajišťuje rychlý postup práce a umožňuje vrtání do betonu s průměrem vrtáku až 16 mm. Oddělená rukojeť navíc efektivně snižuje vibrace a umožňuje tak kontrolovanou práci bez únavy.