AMPShare | Nová bateriová aliance výrobce BOSCH

AMPShare je nový akumulátorový systém, který zastřešující více značek pro profesionály z oblasti řemesla a průmyslu. S pouhým jedním sdíleným akumulátorovým systémem tak lze flexibilně přecházet mezi různým profesionálním nářadím a značkami - a to bez jakýchkoli zádrhelů.

Co je nový systém AMPShare?

AMPShare je sdílený akumulátorový systém, který uživatelům umožňuje flexibilně přecházet mezi profesionálním nářadím a značkami - bez nutnosti výměny akumulátorů. Díky jedinému plně kompatibilnímu akumulátorovému systému mohou ušetřit čas, peníze, místo a námahu při veškerých profesionálních pracích.

Jaké výhody systém AMPShare nabízí?

AMPShare pomáhá šetřit čas, peníze, prostor a námahu při každé profesionální práci. Již žádné hledání toho „správného“ akumulátoru ani vláčení různých akumulátorů a nabíječek v brašně na nářadí. AMPShare zaručuje, že jediný akumulátor pasuje na vše, takže zajišťuje méně nepořádku, menší hmotnost a nižší náklady. Díky plně kompatibilnímu 18V akumulátorovému systému různých značek a nářadí lze snadno rozšiřovat svůj inventář o nové nářadí členských značek AMPShare - a to bez dokupování nových akumulátorů.

Jaká technologie pohání baterie AMPShare?

Akumulátory AMPShare jsou poháněné přední technologií výrobce Bosch Professional a dosahují vynikajících výsledků při náročných pracích a dlouhé doby chodu, a to díky vynikající regulaci tepla. V rámci AMPShare je k dispozici i řada vysoce výkonných akumulátorů ProCORE18V, které zvládnou i ty nejnáročnější práce. Baterie s logem AMPShare jsou navíc plně kompatibilní s veškerým starším nářadím a příslušenstvím z řady Bosch Professional - pro stávající zákazníky Bosch tak nevznikají žádné nové náklady.