Elektrické šroubováky

Elektrické šroubováky jsou silné a mnohostranné nástroje, které se staly nezbytnými pro mnoho profesionálních i domácích projektů. S jejich schopností provádět mnoho úloh, jako je šroubování, vrtání a uvolňování šroubů, jsou elektrické šroubováky ideální nástroj pro řemeslníky, techniky, montážníky a domácí kutily. Zobrazit více

Výhody, které nabízí pořízení elektrického šroubováku

  • Elektrické šroubováky jsou mnohostranné nástroje, které se mohou používat pro mnoho aplikací, včetně šroubování, vrtání a uvolňování šroubů v dřevě, kovu a dalších materiálech.
  • Díky ergonomickému designu a kvalitní konstrukci jsou elektrické šroubováky navrženy tak, aby byly snadno ovladatelné a pohodlné i při dlouhodobém použití.

Jak si poradit s výběrem elektrického šroubováku

Výkon elektrického šroubováku

Výkon elektrického šroubováku ovlivňuje, jak efektivně a rychle může nástroj provádět různé úkoly. Výkonnější modely umožňují rychleji a efektivněji zvládnout náročnější úkoly.

Rychlost a kontrola

Rychlost otáček a schopnost regulovat tuto rychlost jsou klíčové pro efektivní a kontrolované použití elektrického šroubováku. Vyšší rychlost umožňuje rychlejší dokončení úkolů, zatímco možnost regulace rychlosti umožňuje přizpůsobení nástroje specifickým potřebám.

Bezpečnost při práci s elektrickým šroubovákem

Při práci s elektrickým šroubovákem je důležité používat ochranné prostředky, jako jsou brýle, rukavice a pracovní oblečení, aby se minimalizovalo riziko zranění způsobené létajícími třískami nebo jiskrami.

Příslušenství pro elektrické šroubováky

Existuje široká škála nástavců a adaptérů pro elektrické šroubováky, které rozšiřují možnosti jejich použití. Toto příslušenství zahrnuje různé typy bitů a vrtáků, což umožňuje pracovat s různými materiály a v různých aplikacích.

Elektrické šroubováky podle výrobce

Na trhu je k dispozici mnoho výrobců elektrických šroubováků, včetně společností jako jsou Bosch, Black+Decker, DeWalt a další. Každý výrobce nabízí širokou škálu modelů s různými výkony, rychlostmi a dalšími funkcemi, které mohou být přizpůsobeny konkrétním potřebám.

12 položek celkem
DeWALT DW269K elektrický šroubovák
DW269K
METABO SE 2500 šroubovák na sádrokarton
4 990 Kč
620044000
METABO SE 6000 šroubovák na sádrokarton
620046000
SKIL 6220 AA vrtací šroubovák (Energy)
F 015 622 0AA
s l1600 (1)
F 015 622 1AA
DeWALT DW268K elektrický šroubovák
5 820 Kč
DW268K
28453 black decker mt350k vrtacka multievo
Výprodej
1 830 Kč
MT350K
BOSCH GTB 650 elektrický šroubovák s regulací
2 265 Kč
0 601 4A2 000