Doprava a platba

Zásilkovna

Dopravné: 65 Kč

Zboží vám připravíme k osobnímu odběru na vybraných pobočkách a boxech firmy Zásilkovna.


Česká pošta - Balík do balíkovny

Dopravné: 69 Kč

Zboží vám připravíme k osobnímu odběru na vybraných pobočkách a depech České Pošty (až 2000 výdejních míst, na některých místech výdej 24 hod. denně). V okamžiku uložení zásilky na výdejním místě zasílá ČP avízo o uložení (e-mail/SMS).


Česká pošta - Balík na poštu

Dopravné: 114 Kč

Zboží vám zašleme na kteroukoli z 3800 pošt po celé ČR, kterou si sami vyberete a na které je tato služba nastavena. V okamžiku uložení zásilky na výdejním místě zasílá dopravce Česká Pošta avízo o uložení zásilky na poště (e-mail/SMS).


Logo_barevne_Balik_Do_ruky

Česká pošta - Balík do ruky

Dopravné: 129 Kč

Zboží vám zašleme prostřednictvím České pošty na fakturační, případně doručovací adresu. Česká Pošta následně po zavedení zásilky do systému zasílá zákazníkovi emailem avízo o podání zásilky s číslem balíku - pro sledování průběhu přepravy. V případě nepřevzetí balíku, bude zásilka uložena po dobu 7 dní na dodací poště.


DPD - Kurýrní služba

Dopravné: 119 Kč

Zboží vám zašleme prostřednictvím kurýrní služby DPD na fakturační, případně doručovací adresu. O odeslání zboží je zákazník informován formou emailu, kde bude uveden kontakt na přepravce – DPD a číslo balíku, které bylo zásilce přiděleno. Doručení proběhne v pracovní dny v době obvyklé pracovní doby.