Profesionální nářadí Bosch pro stavební práce

Pro velkoobjemové práce ve stavebnictví je potřeba nářadí, na které se lze spolehnout i v těch nejnáročnějších pracovních výzvách. Ať už se jedná o vrtání do betonu, řezání nebo upevňování, řada Heavy Duty zahrnuje výkonné nářadí, které zajistí sílu, výkonnost a výdrž a usnadnění i těžké práce.


Řezání a broušení s malými úhlovými bruskami

Pokud působíte v odvětví, které vyžaduje různorodé způsoby práce, úhlové brusky od značky Bosch Professional jsou pro vás to pravé. Ať už jsou napájeny ze sítě nebo z akumulátoru, úhlové brusky Bosch poskytují dostatek energie pro řezání i broušení a nabízejí také další praktické funkce.

Výkonné nářadí pro upevňovací práce

Bosch Professional nabízí širokou škálu toho správného nářadí a příslušenství pro každou práci na stavbě, ať se jedná o náročné situace vyžadující vysoký krouticí moment, nebo práci s menšími průměry.

Kvalitní odsávání pro bezpečí a zdraví

Nošení respirátorů a dalších ochranných pomůcek na dýchací cesty při stavebních pracích je samozřejmostí, ale představuje až druhořadou ochranu. Klíčové je udělat vše pro to, aby se co nejvíce snížilo množství prachu v ovzduší. Systémy na odsávání prachu od značky Bosch Professional efektivně zabraňují šíření jemného prachu, který je pro oko prakticky neviditelný. Tento systém lze připojit k mnoha různým typům nářadí od Bosch Professional a funguje přímo tam, kde se prach vytváří.