RYCHLÉ DODÁNÍ: Zboží skladem do 15:00 expedujeme v den objednání ⚡

Možnosti doručení

Česká pošta - Balík Do balíkovny

Dopravné: 69 Kč

Zboží vám připravíme k osobnímu odběru na vybraných pobočkách a depech České Pošty (až 2000 výdejních míst, na některých místech výdej 24 hod. denně). V okamžiku uložení zásilky na výdejním místě zasílá ČP avízo o uložení (e-mail/SMS).

Doprava ZDARMA od 4.000 Kč
Česká pošta - Balík Na poštu

Dopravné: 114 Kč

Zboží vám zašleme na kteroukoli z 3800 pošt po celé ČR, kterou si sami vyberete a na které je tato služba nastavena. V okamžiku uložení zásilky na výdejním místě zasílá dopravce Česká Pošta avízo o uložení zásilky na poště (e-mail/SMS).

Doprava ZDARMA od 4.000 Kč

Dopravné: 120 Kč

Zboží vám zašleme prostřednictvím České pošty na fakturační, případně doručovací adresu. Česká Pošta následně po zavedení zásilky do systému zasílá zákazníkovi emailem avízo o podání zásilky s číslem balíku - pro sledování průběhu přepravy. V případě nepřevzetí balíku, bude zásilka uložena po dobu 7 dní na Vaší dodací poště.

Doprava ZDARMA od 4.000 Kč
Přepravní služba DPD

Dopravné: 149 Kč

Zboží vám zašleme prostřednictvím kurýrní služby DPD na fakturační, případně doručovací adresu. O odeslání zboží je zákazník informován formou emailu, kde bude uveden kontakt na přepravce – DPD a číslo balíku, které bylo zásilce přiděleno. Doručení proběhne v pracovní dny v době obvyklé pracovní doby.

Doprava ZDARMA od 4.000 Kč

Novinky

TIP | Nejlepší nářadí BOSCH pro práci s kovem

Datum: 21.11.2022  |  Autor: Jakub P. Žádná práce s kovem není stejná. Bosch Professional proto nabíz...

NOVINKA | Nová aku nýtovací pistole BOSCH

Datum: 20.11.2022  |  Autor: Jakub P. Výrobce nářadí BOSCH uvedl na trh novou akumulátorovou nýtovací...