RYCHLÉ DODÁNÍ: Zboží skladem do 15:00 expedujeme v den objednání ⚡

Možnosti doručení

Česká pošta - Balík do balíkovny

Česká pošta - Balík Do balíkovny

Dopravné: 69 Kč

Zboží Vám připravíme k osobnímu odběru na vybraných pobočkách a depech ČP (až 2000 výdejních míst, na některých místech výdej 24 hod. denně). Na speciálně označených, vizuálně odlišených přepážkách budou zásilky “Do balíkovny” vydávány přednostně. Zákazník je prodejcem vždy informován e-mailem o předání zásilky dopravci. ČP následně po zavedení zásilky do systému zasílá zákazníkovi emailem avízo o podání zásilky s číslem balíku. V okamžiku uložení zásilky na výdejním místě zasílá ČP avízo o uložení (e-mail/SMS).

Při objednávce nad 3500 Kč je doprava zdarma.
Vybrat nářadí

Česká pošta - Balík na poštu

Česká pošta - Balík Na poštu

Dopravné: 114 Kč

Zboží Vám zašleme na kteroukoli z 3800 pošt po celé ČR, kterou si sami vyberete a na které je tato služba nastavena. Zákazník je prodejcem vždy informován e-mailem o předání zásilky dopravci. ČP následně po zavedení zásilky do systému zasílá zákazníkovi emailem avízo o podání zásilky s číslem balíku, pro sledování průběhu přepravy. V okamžiku uložení zásilky na výdejním místě zasílá ČP avízo o uložení (e-mail/SMS). Zásilka bude připravena k vyzvednutí na Vámi vybrané poště následující den již od 12 nebo 15 hodin.

Při objednávce nad 3500 Kč je doprava zdarma.
Vybrat nářadí

Česká pošta - Balík do ruky


Dopravné: 120 Kč

Zboží Vám zašleme prostřednictvím České pošty na fakturační, případně doručovací adresu, je-li zadána v objednávce. Zákazník je prodejcem vždy informován e-mailem o předání zásilky dopravci. ČP následně po zavedení zásilky do systému zasílá zákazníkovi emailem avízo o podání zásilky s číslem balíku, pro sledování průběhu přepravy. Doručování probíhá následující pracovní den po podání zásilky, nejčastěji v odpoledních hodinách. V případě nepřevzetí balíku, bude zásilka uložena po dobu 7 dní na Vaší dodací poště. O tomto postupu informuje poštovní avízo ve vaší schránce.

Při objednávce nad 3500 Kč je doprava zdarma.
Vybrat nářadí

Přepravní služba DPD

Přepravní služba DPD

Dopravné: 139 Kč

Zboží Vám zašleme prostřednictvím kurýrní služby DPD na fakturační, případně doručovací adresu, je-li adresa zadána v objednávce. O odeslání zboží je zákazník informován formou emailu, kde bude uveden kontakt na přepravce – DPD a číslo balíku, které bylo zásilce přiděleno. Doručení proběhne v pracovní dny v době obvyklé pracovní doby.

Při objednávce nad 3500 Kč je doprava zdarma.
Vybrat nářadí

Novinky

TIP | Uskladněte přes zimu své nářadí BOSCH

Vlastníte zahradní nářadí Bosch a nevíte kam jej přes zimu uložit? Máte strach, že by nízké teploty mohly snížit výkon akumulátorového nářadí a nebo jen potřebujete uvolni...

TIP | 6 nejlepších aku rázových utahováků na kola

Rychlá výměna kol bez kabelu Akumulátorové rázové utahováky představují efektivní nástroj pro rychlou výměnu zimních nebo letních pneumatik a to bez nutnosti návštěvy pneus...