BOSCH GMS 120 univerzální stavební detektor

Kód: 0 601 081 000
Značka: BOSCH
2 460 Kč 2 460 Kč / 1 ks
Expedice 4 dny
Možnosti doručení
univerzální detektor na železné/neželezné kovy, dřevo a vedení pod napětím, max. dosah 120 mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ukázka detekce kovu s detektorem GMS 120

GMS 120 Professional

  • 1x baterie 9V (6LR61)
  • 1x ochranné pouzdro
  • 1x poutko na zápěstí

Materiálový detektor Bosch GSM 120 s automatickou kalibrací je profesionálním nástrojem pro kvalitní a přesné podpovrchové vyhledávání železných/neželezných kovů, dřevěných konstrukcí a vedení pod napětím. Detektor je vybaven trojicí detekčních režimů podle typu použití (suché stavby, železné kovy, vedení pod napětím) s maximálním dosahem až 12 cm. Detektor GSM 120 patří do kategorie profesionálního nářadí Bosch, které umožňuje využít zařízení i v náročnějších pracovních podmínkách.

Trojice detekčních režimů

Detektor GSM 120 je vybaven trojicí detekčních režimů podle typu použití (suché stavby, železné kovy, vedení pod napětím). Při pozitivním výsledku hledání přístroj upozorní obsluhu změnou barvy světelného kroužku a akustickým signálem

Vizuální detekce Center Finder

Přístroj je vybaven inovativní stupnicí Center finder, která usnadňuje přesnou lokalizaci a indikuje střed nalezeného objektu. Pomocí otvoru ve středu světelného kroužku je pak možné střed hledaného objektu pohodlně označit.

Lokalizace do hloubky až 12 cm

Lokalizace objektů ve stěně před vrtáním zajišťuje větší bezpečnost při práci, a to zejména pro řemeslníky při renovačních pracích, při věšení skříněk, kuchyňských linek, umyvadel, bojlerů a topných soustav nebo při montáži protipožárních systémů.

Odolná konstrukce s ochranou IP54

Univerzální detektor Bosch GSM 120 je vybaven pryžovými chrániči, nárazuvzdorným krytem a ochranou třídy IP54 proti prachu a vodě. Zařízení je navíc dodávané včetně textilního obalu pro bezpečnou manipulaci a uložení.

Nadstandartní záruka (až 36 měsíců)

Výrobce Bosch nabízí při zakoupení měřící techniky možnost prodloužení záruky až na 36 měsíců (běžně 24 měsíců). Pro prodloužení stačí pouze do 4 týdnů od zakoupení detekční přístroj zaregistrovat na oficiálních stránkách Bosch Professional.

Doplňkové parametry

Kategorie: Detektory kovu a kabelů
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.68 kg
Výrobce: BOSCH
Automatické vypnutí: 5
Balení: kartonová krabice
Balení s kufrem: ne
Displej: ano
Hmotnost nářadí: 0.27 kg
Kalibrace: automatická
Max. hloubka detekce: 120 mm
Max. hloubka detekce dřevo: 38 mm
Max. hloubka detekce kov: 120 mm
Max. hloubka detekce měď: 80 mm
Max. hloubka detekce vodiče pod napětím: 50 mm
Napájení: 1x aku 9 V
Rozměry: 85x200 mm
Třída ochrany: IP54

Ukázka práce s detektorem BOSCH GMS 120 (video)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Německá firma Bosch Group patří v segmentu elektrického nářadí k předním světovým výrobcům. Historie filmy sahá až do roku 1886, kdy byla v německém Stuttgartu založena první elektro dílna Roberta Bosche. V současnosti dává firma Bosch ročně na výzkum a vývoj více jak 4,5 miliard Eur, což dokazuje i držení více než 4964 celosvětových patentů. Nářadí Bosch tak vyniká především vysokou úrovní zpracování a vynikající ergonomií a designem.