TIP | Uskladněte přes zimu své nářadí BOSCH

Vlastníte zahradní nářadí Bosch a nevíte kam jej přes zimu uložit? Máte strach, že by nízké teploty mohly snížit výkon akumulátorového nářadí a nebo jen potřebujete uvolnit místo v garáži?

Výrobce Bosch pro své zákazníky nabízí užitečnou službu #UložBosch, která zahrnuje bezpečné a profesionální uskladnění libovolného nářadí a to včetně jeho vyčištění, kontroly a bezpečnostní zkoušky. Služba funguje od října do března a stojí 690 Kč včetně DPH - platí se na dobírku při převzetí zboží kurýrem.

Krok 1: Objednání #UložBosch

Vyplňte objednávkový formulář, který naleznete zde. Vyplněný formulář poté vytiskněte a přiložte k nářadí.

 

Krok 2: Příprava stroje k odeslání

Nářadí je potřeba zabalit a připravit k přepravě. Nezapomeňte na výplňový materiál, který zabrání poškození stroje při přepravě. Pokud nemáte vhodnou krabici, kontaktujte přímo zákaznické centrum výrobce Bosch buď e-mailem na servis.naradi@cz.bosch.com nebo telefonicky na číslo 519 305 700.

Krok 3: Bezplatné odeslání stroje

Pro bezplatné vyzvednutí stroje zašlete vyplněný objednávkový formulář na e-mail servis.naradi@cz.bosch.com nebo kontaktujte přímo zakaznické centrum Bosch na telefonním čísle 519 305 700.

Krok 4: Vrácení uloženého stroje

Služba #UložBosch funguje od začátku října do konce března. Nářadí je automaticky posláno zpět v temínu, který uvedete ve formuláři. Termín vrácení lze také jednoduše změnit - stačí kontaktovat zákaznický servis Bosch.