Nová pracovní LED světla od Narexu

Nové světlomety NAREX s integrovanou baterií

Výrobce nářadí NAREX uvedl na trh novou řadu multifunkčních pracovních svítilen a reflektorů. Nové svítilny a reflektory postavené na nejmodernější technologii COB a SMD čipů jsou skvělou volbou pro každodenní i občasnou práci ve špatných světelných podmínkách. Jejich předností je velká svítivost a dlouhá živnost - skvěle se tak hodí jak pro vnitřní, tak i venkovní použití.


Nejmodernější technologie COB a SMD čipů

Nové reflektory a svítilny NAREX jsou vybaveny moderními čipy COB a SMD, které nabízejí úspornější provoz a zároveň maximální výkon, vyšší intenzitu světla a rovnoměrnou emisi světla z celé plochy svítilny. Díky snížené spotřebě energie nová světla NAREX nabízí i mnohem úspornější a šetrnější provoz k životnímu prostředí.

Přenosná LED světla s integrovanou baterií

Nové svítilny a reflektory jsou určeny pro venkovní i vnitřní použití - jsou nárazuvzdorné (IK07 a IK09) a poskytují vysoký stupeň krytí proti prachu a vodě (IP54 a IP65). Vysokou užitnou hodnotu a variabilitu jejich použití podtrhuje navíc také celá řada funkčních prvků a doplňků. Lehké a pevně zabudované akumulátory navíc poskytují dlouhou pracovní výdrž a neomezený akční rádius v rámci celého pracoviště.