Vážení zákazníci, vzhledem k velké vytíženosti dopravců se může doba doručení některých zásilek prodloužit o 1–2 pracovní dny. Děkujeme za pochopení.

Narex High Speed: Nejrychlejší řetězové pily na světě

Profesionální řada určená pro intenzivní řezání v náročných podmínkách. Je o pětinu rychlejší než konkurenční stroje při minimální spotřebě oleje.

Výkon 2 500 W a 80 000 cyklů sepnutí spojky motoru
Díky silnému motoru a speciální řetězce dosahují pily Narex HS (High  Speed) nejvyšší řezné rychlosti mezi elektrickými pilami: 17 m/s. To znamená, že je o 20 % rychlejší při zpracování jednoho kubíku palivového dřeva než konkurenční pily stejné kategorie. Samozřejmostí je elektronická ochrana proti přetížení s pozvolným náběhem elektrického proudu. Jednoduchá patentovaná mechanická spojka zaručuje okamžité zastavení řetězu při vypnutí spínače i při nenadálém zpětném vrhu pily.

 


Další výhody řady High Speed:
  • Výměnný PUR filtr: Do motoru vniká až o 90 % méně škodlivých částic.
  • Beznástrojové napínání řetězu: Zvládnete ho snadno i v rukavicích.
  • Zesílené uložení převodovky: Zvyšuje torzní tuhost, prodlužuje životnost. Ocelová příložka navíc slouží jako ozubený doraz, zachytávač řetězu a vodítko napínacího mechanismu.
  • Olejová nádržka: Má obsah 200 ml, přitom spotřeba oleje je minimální v poměru k výkonu.
  • Speciální pilový řetěz Oregon 91 PX: Je konstruovaný pro vysokou zátěž. Jednotlivé články jsou navržené pro minimální riziko zpětného vrhu a zároveň perfektně promazávají řetěz a vodící lištu.

Tuto nejnovější řadu samozřejmě najdete i v našem e-shopu. Můžete vybírat z provedení Narex EPR 35-25 HS, Narex EPR 40-25 HS, Narex EPR 45-25 HS.

     Novinky

AKCE | Sada příslušenství zdarma k pilám NAREX

Akce byla již ukončena Plánujete nákup elektrické řetězové pily? Do 31. května 2020 můžete využit akční nabídku NAREX a získat k nové pile sadu příslušenství v h...

AKCE | Akumulátor zdarma k aku nářadí FESTOOL

Akce byla již ukončena Pokud si v období od 1. dubna 2020 zakoupíte některý z vybraných výrobků 18V řady aku nářadí Festool, dostanete k novému nářadí akumulátor BP 18...