Narex High Speed: Nejrychlejší řetězové pily na světě

Profesionální řada určená pro intenzivní řezání v náročných podmínkách. Je o pětinu rychlejší než konkurenční stroje při minimální spotřebě oleje.

Výkon 2 500 W a 80 000 cyklů sepnutí spojky motoru
Díky silnému motoru a speciální řetězce dosahují pily Narex HS (High  Speed) nejvyšší řezné rychlosti mezi elektrickými pilami: 17 m/s. To znamená, že je o 20 % rychlejší při zpracování jednoho kubíku palivového dřeva než konkurenční pily stejné kategorie. Samozřejmostí je elektronická ochrana proti přetížení s pozvolným náběhem elektrického proudu. Jednoduchá patentovaná mechanická spojka zaručuje okamžité zastavení řetězu při vypnutí spínače i při nenadálém zpětném vrhu pily.

 


Další výhody řady High Speed:
  • Výměnný PUR filtr: Do motoru vniká až o 90 % méně škodlivých částic.
  • Beznástrojové napínání řetězu: Zvládnete ho snadno i v rukavicích.
  • Zesílené uložení převodovky: Zvyšuje torzní tuhost, prodlužuje životnost. Ocelová příložka navíc slouží jako ozubený doraz, zachytávač řetězu a vodítko napínacího mechanismu.
  • Olejová nádržka: Má obsah 200 ml, přitom spotřeba oleje je minimální v poměru k výkonu.
  • Speciální pilový řetěz Oregon 91 PX: Je konstruovaný pro vysokou zátěž. Jednotlivé články jsou navržené pro minimální riziko zpětného vrhu a zároveň perfektně promazávají řetěz a vodící lištu.

Tuto nejnovější řadu samozřejmě najdete i v našem e-shopu. Můžete vybírat z provedení Narex EPR 35-25 HS, Narex EPR 40-25 HS, Narex EPR 45-25 HS.

     Novinky

Nové akumulátory LiHD od Metabo: nejsilnější bezdrátové napájení na trhu

Nejnovější lithiové články od Metabo ocení nejen profesionální řemeslníci pracující v terénu. Jejich přednosti využijí všichni kutilové požadující maximální mobilitu a nezáv...

BLACK and DECKER – 5 novinek pro rok 2018

Známý výrobce nářadí BLACK and DECKER přináší pět novinek, které zahrádkářům pomohou s údržbou zeleně. Letos máte poprvé možnost zakoupit si produkty americké značky sa...