NAREX EPR 350-24 elektrická řetězová pila - lišta 35 cm + Sada příslušenství ZDARMA v hodnotě 1 230 Kč

Kód: 65 406 050
Akce
Značka: NAREX
2 949 Kč 2 949 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
28.3.2023
Možnosti doručení

Elektrická řetězová pila 2400 W, lišta 35 cm, plynulý rozběh

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ukázka řezání dřeva s pilou EPR 350-24

EPR 350-24

  • 1x flexibilní pracovní rukavice WG-XL (akce)
  • 1x ochranné brýle s faktorem UV 400 (akce)
  • 1x gumový prodlužovací kabel PK 10 (akce)
  • 1x zátkový chránič sluchu UVEX XACT (akce)
  • 1x univerzální přepravní taška CHB 900 (akce)
  • 1x vodící lišta (35 cm)
  • 1x ochranný kryt lišty
  • 1x pilový řetěz

Elektrická řetězová pila EPR 350-24 s délkou lišty 35 cm představuje inovovaný model oblíbených řetězových pil Narex. Nový model navazuje na tradici cenově dostupných řetězových pil s kvalitním zpracováním od prověřeného výrobce nářadí. Mezi hlavní přednosti nového modelu patří vylepšený motor s výkonem až 2400 W, který umožňuje rychlejší a efektivnější řezání měkkého a tvrdého dřeva s vynaložením menší námahy. Užitečnou novinkou je také inovovaná zadní rukojeť, která mnohem lépe sedí v ruce a tím pomáhá snižovat únavu při dlouhodobější práci s řetězovou pilou.

Inovovaný model řetězové pily Narex

Elektrické řetězové pily NAREX patří dlouhodobě mezi nejoblíbenější pily na trhu. Nový model s označením EPR 350-24 na tuto tradici navazuje s výkonnějším motorem, vylepšeným upínáním řetězu a novou ergonomicky tvarovanou zadní rukojetí.

Pilová lišta OREGON o délce 35 cm

Řetězová pila je osazená kvalitní pilovou lištou značky OREGON o délce 35 cm, která umožňuje dobrou ovladatelnost okolo zpracovávaného dřeva. Pila tak zvládne většinu běžných prací od dělení, kácení, formátování až po konstrukční práce.

Plynulý rozběh a doběhová brzda

Omezení rozběhového proudu (10 A) umožňuje šetrné uvedení pily do provozu a zároveň bezpečnější zahájení práce s nářadím. Pro rychlé zastavení pilového řetězu je pak řetězová pila vybavená standardní doběhovou brzdou.

Beznástrojové napínání řetězu

Pro rychlé a pohodlné napínání řetězu je pila vybavená beznástrojovým napínáním řetězu FastFix, které pomocí přesného napínacího kola a velké křídlové matici umožňuje snadné napnutí pilového řetězu i méně zkušeným uživatelem.

Ergonomické zadní držadlo

Ergonomické zadní držadlo elektrické pily NAREX příjemně padne do ruky a navíc je vybaveno kvalitním pogumováním, které neklouže v ruce. Obloukové boční držadlo také přesně lícuje s kapotou motoru a slouží jako opora pily při seřizování a čištění.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické řetězové pily
Záruka: 2 roky
Balení: kartonová krabice
Balení s kufrem: ne
Délka vodící lišty: 35 cm
Hmotnost nářadí: 4.5 kg
Jmenovitý příkon: 2400 W
Mazání řetězu: Automatické
Objem olejové nádrže: 0.21
Plynulý rozběh: ano
Počet článků řetězu: 53
Regulace výkonu: ne
Rozteč řetězu: 3/8
Typ řetězu: OREGON 91-PX 053X
Max. rychlost řezu: 14 m/sec
Výrobce: NAREX

EPR 350-24 - představení řetězové pily

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Narex je ověřená česká značka elektrického ručního nářadí s tradicí delší jak 70 let, která je známá svojí kvalitou, vysokou životností a současně příznivou cenovou dostupností. V ČR má navíc firma Narex mezi výrobci nářadí největší servisní síť, která obsahuje přes 450 servisů. V roce 1994 se firma Narex stala současnosti německého koncernu TTS Tooltechnic Systems.