Vážení zákazníci, vzhledem k velké vytíženosti dopravců se může doba doručení některých zásilek prodloužit o 1–2 pracovní dny. Děkujeme za pochopení.

NÁŘADÍ FESTOOL

Značka FESTOOL  je už víc jak 85 let synonymem pro jedinečné, vysoce kvalitní ruční nářadí s velmi dlouhou životností na které je poskytována nadstandardní záruka 3 roky.

Zavedená rodinná firma používá ve své továrně nejen nejmodernější technologie a postupy řízení, ale má zavedeny i nejpřísnější kvalitativní normy DIN EN ISO 9001.

Snahou společnosti však není jen co nejpřesněji splnit podmínky této normy, ale navíc si vytyčila další ambiciózní cíl nazvaný „99 ppm“. Jeho úkolem je dosáhnout kvality 99,99% bezvadných vyráběných dílů. Tento cíl samozřejmě platí nejen pro vlastní produkci, ale i pro ostatní dodavatele komponentů a konstrukčních skupin.

Výrobky se značkou FESTOOL, které jsou vyráběny z těchto nejkvalitnějších dílů, podléhají v průběhu výrobního procesu dalšímu pečlivému testování a kontrole, tak aby se k zákazníkovi dostaly jen ty nejkvalitnější výrobky. Že se jim tato náročná práce daří, dokazuje až 90% věrnost zákazníků značce FESTOOL.

Stejně jako vlastní výroba je také vývoj nových výrobků je u FESTOOL náročnou a zodpovědnou prací, kdy jsou nové výrobky podrobovány těm nejnáročnějším, dlouhotrvajícím zkouškám, které mají zajistit nejlepší funkci a dlouho životnost. Prototypy produktů jsou podrobovány např. mnohahodinovým provozním testům ve speciální prachové komoře, tvrdým vibračním a nárazovým testům nebo přísným pádovým testům, po kterých musí být výrobek dál schopen svojí funkce. Proto nepřekvapí, že samotný vývoj nových produktů trvá mnoho měsíců.
Vysoké odborné kvality pracovníků vývojového oddělení dokazuje více jak 300 originálních patentů a přes 80 vyznamenání a ocenění nových produktů.
Více o testování na tomto videu

Proč si zvolit právě nářadí FESTOOL ?

  • kvalita „Made in Germany“  - lepší funkčnost, výrazně vyšší životnost, nižší náklady na údržbu a opravy
  • Záruční servis „All inclusive“ – při koupi jakéhokoliv nářadí této značky a registraci nástroje online do 30 dnů získáte:
    • Záruční dobu 36 měsíců na všechny díly nářadí.
    • 36 měsíců ochrana proti krádeži ze stavby a auta. Vaše spoluúčast bude pouze 2500 Kč na novém nářadí.
    • V případě nespokojenosti, nárok na vrácení peněz do 15 dnů od zakoupení nářadí.
    • Garance dostupnosti náhradních dílů až 10 let.

Festool  - profesionální ruční nářadí s dlouhou tradicí

Novinky

AKCE | Sada příslušenství zdarma k pilám NAREX

Akce byla již ukončena Plánujete nákup elektrické řetězové pily? Do 31. května 2020 můžete využit akční nabídku NAREX a získat k nové pile sadu příslušenství v h...

AKCE | Akumulátor zdarma k aku nářadí FESTOOL

Akce byla již ukončena Pokud si v období od 1. dubna 2020 zakoupíte některý z vybraných výrobků 18V řady aku nářadí Festool, dostanete k novému nářadí akumulátor BP 18...