DeWALT DWE6423 125mm excentrická bruska s regulací

Kód: DWE6423
Značka: DeWALT
2 140 Kč 2 140 Kč / 1 ks
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
excentrická bruska 280 W, talíř 125 mm, regulace otáček

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ukázka broušení s pěstní bruskou DWE6423

DWE6423

  • 1x brusný papír
  • 1x vak na prach

Excentrická bruska DWE6423 je u řemeslníků velmi oblíbená profesionální bruska za příznivou cenu. Hlavní předností této brusky je její kompaktní velikost, která se vejde do jedné ruky a také příjemně nízká úroveň vibrací při broušení. Předností je také zvýšená odolnost i v náročném prostředí a to díky prachotěsnému spínači a dobře utěsněné konstrukci. Součástí balení s excentrickou bruskou DeWALT je jeden brusný kotouč o průměru 125 mm a vak na prach.

Profesionální broušení a leštění

Elektrická pěstní bruska DWE6423 je určená pro profesionální broušení a leštění s kotoučem o maximálním průměru 125 mm. Bruska je vybavená rychloupínacím systémem brusného papíru na suchý zip pro konzistentní přilnutí a rychlou výměnu.

Nízké vibrace a bez držákování

Bruska DWE6423 pracuje s příjemně nízkými vibracemi pro delší používání bez únavy a má řízený dokončovací systém, který reguluje rychlost kotouče a minimalizuje drážkování při rozběhu. Výhodou je také rychlé zastavení otáček při vypnutí spínače.

Utěsněná konstrukce a spínač

Prachotěsný spínač brusky zabraňuje zanesení spínačem prachem a její utěsněná konstrukce s kvalitními kuličkovými ložisky zajišťuje efektivní výkon a dlouhou životnost i v náročném pracovním prostředí (dílna, garáž, stavba).

Kolečko pro nastavení otáček

Motor o síle 280 W je vybavený funkcí proměnlivých otáček, které lze nastavit v rozmezí 8.000 až 12.000 orbitálních kmitů za minutu, což zajišťuje ideální rychlost broušení u všech typů standardně používaných materiálů.

Kompatibilní s odsáváním AirLock

Integrovaný otvor pro odsávání prachu, který umožňuje přímé připojení pro odsávání prachu přes systém AirLock, případně lze použít přiložený prachový sáček, který obsluze pomůže udržet pracovní prostor čistý a bezprašný.

Doplňkové parametry

Kategorie: Excentrické brusky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.838 kg
Výrobce: DeWALT
Balení: kartonová krabice
Balení s kufrem: ne
Excentricita: 2,6
Hmotnost nářadí: 1.3 kg
Jmenovitý příkon: 280 W
Počet kmitů: 8000-12000 kmit/min
Regulace výkonu: ano
Rozměry: 170x140

Ukázka broušení s excentrickou bruskou DWE6423 (video)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká firma DeWALT spadající pod koncern Stanley Black&Decker je celosvětový výrobce profesionálního elektrického a ručního nářadí se zaměřením na stavební, zpracovatelský a dřevařský průmysl. Řemeslnící u výrobků DeWALT oceňují především jejich vysoce odolnou konstrukci a s tím spojenou dlouho životnost i v těch nejnáročnějších pracovních podmínkách.