BOSCH GEX 125-1 AE excentrická bruska s regulací výkonu

Kód: 0 601 387 500
Akce
Značka: BOSCH
3 099 Kč 3 099 Kč / 1 ks
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
excentrická bruska 250 W, talíř 125 mm, regulace otáček

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ukázka broušení s bruskou GEX 125-1 AE

GEX 125-1 AE

  • 1x box na prach s mikrofiltrem
  • 1x Brusný papír K80

Excentrická bruska GEX 125-1 AE Professional představuje základní třídu profesionálních brusek v kategorii 125 mm určenou na menší plochy a lokální opravy. Tato excentrická bruska se nejlépe hodí na menší broušení, mezibroušení, odstraňování laku a na finální povrchové úpravy různých materiálů. Její kompaktní a dobře vyvážená konstrukce s variabilními možnostmi úchopu poskytuje mimořádné pohodlí i při práci nad hlavou. Díky předvolbě rychlosti navíc umožňuje práci s ruznými materiály - brusku tak lze bezpečně použít třeba na dřevo, dýhu, lak, plniva, minerály nebo akryl.

Šikovný profík na broušení a leštění

GEX 125-1 AE je nedocenitelná při broušení rovných ploch, kde nabízí vysokou rychlost úběru a hladké opracování povrchů. Oblý tvar brusné desky a kompaktní rozměry nářadí pomáhají dosahovat kvalitních výsledků i při broušení vydutých nebo vypouklých povrchů - vše v profesionální kvalitě a s vysokou životnosti nejvyšší řady Bosch s označením Heavy Duty.

Vysoké otáčky pro renovační práce

Excentrická bruska se vyznačuje vysokými otáčkami , díky kterým je vhodná na renovační práce, například při odstraňování barev a přípravy povrchů na nátěr. Bruska se tak skvěle hodí i pro náročnější restaurování starého nábytku a odstraňování starých nátěrů bez poškození podkladového materiálu. drkot.cz

Regulační kolečko pro nastavení otáček

Model pěstní brusky GEX 125-1 AE je vybavený řídícím kolečkem pro nastavení otáček podle typu materiálu. Excentrický pohyb rotace brusného talíře navíc zajišťují nejjemnější brus i při velkém brusném výkonu - bez zanechávání nežádoucích drážek.

Ergonomicky dobře vyvážené tělo brusky

Kompaktní a zároveň ergonomicky dobře stavěná konstrukce s velkými plochami a měkkou gumovou tlumící vložkou nabízí různé možnosti uchopení a vynikající komfort při práci - a to i při náročnějším broušení nad hlavou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Excentrické brusky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.892 kg
Výrobce: BOSCH
Balení: kartonová krabice
Balení s kufrem: ne
Excentricita: 1,5
Hmotnost nářadí: 1.3 kg
Jmenovitý příkon: 250 W
Orbitální průměr: 2.5
Počet kmitů: 15000-24000 kmit/min
Průměr kotouče: 125 mm
Regulace výkonu: ano
Rozměry: 227x150
Volnoběžné otáčky: 7500-12000

Ukázka práce s bruskou GEX 125-1 AE (video)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Německá firma Bosch Group patří v segmentu elektrického nářadí k předním světovým výrobcům. Historie filmy sahá až do roku 1886, kdy byla v německém Stuttgartu založena první elektro dílna Roberta Bosche. V současnosti dává firma Bosch ročně na výzkum a vývoj více jak 4,5 miliard Eur, což dokazuje i držení více než 4964 celosvětových patentů. Nářadí Bosch tak vyniká především vysokou úrovní zpracování a vynikající ergonomií a designem.