BOSCH UniversalChain 35 elektrická řetězová pila + pilový řetěz navíc

Kód: 0 600 8B8 304
Novinka
Značka: BOSCH
2 910 Kč 2 910 Kč / 1 ks
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
27.3.2023
Možnosti doručení
elektrická řetězová pila 1800 W, lišta 35 cm + pilový řetěz navíc

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řezání palivového dřeva s UniversalChain 35

UniversalChain 35

  • 2x pilový řetěz
  • 1x vodící lišta
  • 1x kryt řetězu

Elektrická řetězová pila Bosch UniversalChain 35 s hmotností pouhých 4,2 kg a ergonomickým designem je navržena pro maximální pohodlí uživatele. Pilu pohání výkonný motor o rychlosti řetězu 12 m/s, který zajišťující rychlé dokončení práce. Pro beznástrojové napínání a údržbu řetězu je řetězová pila vybavená SDS systémem Bosch. Řetězová pila UniversalChain 35 se snadno používá a hodí se například na řezání polen, větví a menších až středních stromků. Nabízená varianta je dodávaná s dvojicí pilových řezězů, přičemž jeden řetěz tak lze využít jako náhradní pro případ nutné výměny nebo broušení.

Bezpečná a lehká pila (4,2 kg)

Řetězová pila výrobce Bosch je vybavená robustní brzdou proti zpětnému rázu, která zaručuje úplné zastavení řetězu pro větší bezpečnost. Díky dobře vyvážené a lehké konstrukci (4,2 kg) je tato pila také velice dobře ovladatelná.

Beznástrojové napínání řetězu

Pro pohodlnou údržbu a napínání řetězu je pila vybavená SDS systémem pro beznástrojové napínání bez použití nástrojů. To snižuje čas potřebný pro údržbu a zároveň usnadňuje práci i méně zkušeným uživatelům.

Vysoká kvalita a řezný výkon

Kvalitní řetěz Oregon v kombinaci s automatickým mazacím systémem zaručuje pile UniversalChain 35 vynikající řezný výkon. Pila tak umožňuje velice efektivní řezání polen, větví nebo i menších stromků.

Prodloužená záruka (36 měsíců)

Výrobce Bosch nabízí při zakoupení zahradní techniky možnost prodloužení záruky až na 36 měsíců (běžně 24 měsíců). Pro prodloužení pouze stačí do 4 týdnů od zakoupení síťovou pilu zaregistrovat na oficiálních stránkách Bosch.

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické řetězové pily
Záruka: 2 roky
Balení: kartonová krabice
Délka lišty: 35 cm
Hladina akustického výkonu: 102
Hmotnost nářadí: 4.2 kg
Jmenovitý příkon: 1800 W
Max. řezná délka: 300
Regulace výkonu: ne
Tloušťka článků řetězu: 1.1
Typ řetězu: OREGON
Max. rychlost řezu: 12 m/sec
Výrobce: BOSCH

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Německá firma Bosch Group patří v segmentu elektrického nářadí k předním světovým výrobcům. Historie filmy sahá až do roku 1886, kdy byla v německém Stuttgartu založena první elektro dílna Roberta Bosche. V současnosti dává firma Bosch ročně na výzkum a vývoj více jak 4,5 miliard Eur, což dokazuje i držení více než 4964 celosvětových patentů. Nářadí Bosch tak vyniká především vysokou úrovní zpracování a vynikající ergonomií a designem.