BOSCH ART 26 LI aku strunová sekačka

Akumulátorová strunová sekačka na trávu 18 V, akumulátor Li-Ion 1,3 Ah

BOSCH ART 26 LI aku strunová sekačka
0 600 878 L00Kód produktu:
BOSCHVýrobce:
Tento produkt již není v naši nabídce.

Vyberte si prosím podobný produkt
z nabídky níže.
 


Bosch ART 26 LI je praktická aku strunová sekačka, se kterou bude vaše zahrada jako z katalogu o krásném bydlení. ART 26 LI napájí výkonná akumulátorová baterie bez paměťového efektu s velice krátkou dobou nabíjení, takže odpadají nepříjemné povinnosti s manipulací se síťovým kabelem či vdechování nebezpečných zplodin od spalovacího motoru. Tento typ akumulátorové strunové sekačky od značky Bosch vlastní nastavitelnou přídavnou rukojeť, což zajišťuje mimořádný komfort při sekání i ve ztížených podmínkách.

ART 26 LI je navíc vybaven nástavnou teleskopickou tyčí, kterou lze prodloužit výkon sekačky až o 114 cm! Dostanete se tak i do špatně dostupných míst. Distanční oblouk slouží pro udržení odstupu od plotů, zdí a záhonů, takže chrání samotnou sekačku i rostliny před poškozením. Inovativní plastové nože chrání životní prostředí a navíc odvádí jen precizní práci. V případě potřeby je možno náhradní nože uložit na rukojeti sekačky.

Pořiďte si nenahraditelného zahradního pomocníka, se kterým docílíte perfektně upraveného trávníku! Bosch ART 26 LI – aku strunová sekačka nové generace, bez které se prostě neobejdete.

Výhody aku strunové sekačky Bosch ART 26 LI:

  • akumulátorová baterie – stop manipulaci se síťovým kabelem
  • přídavná rukojeť – komfort
  • nastavitelná tyč – až 114 cm
  • distanční oblouk – chrání sekačku i rostliny
  • inovativní plastové nože – chrání životní prostření
  • možnost uložit náhradní nože na rukojeti
Součástí dodávky je lithium-iontový akumulátor 18 V / 1,3 Ah, nabíječka AL 2204 CV (3 h), bezpečnostní plastový nůž – 23 kusů, oblouk na ochranu rostlin.
Tyto údaje bohužel nejsou k dispozici.BOSCH ART 23-18 LI +


Produkt již není v nabídce.

BOSCH ART 26-18 LI


Produkt již není v nabídce.

GARDENA AccuCut 450 Li


Produkt již není v nabídce.

GARDENA AccuCut 400 Li


Produkt již není v nabídce.

BLACK AND DECKER GLC1825L


Produkt již není v nabídce.Podobné produkty k BOSCH ART 26 LI
Akční nabídka Zahradní technika Elektrické nářadí Ruční nářadí Kompresory-pneumatické nářadí Motorové stroje Čistící technika Obráběcí a tvářecí stroje Svářecí technika Dům - dílna - stavba Příslušenství Bazar DÁRKOVÉ POUKAZY
STANLEY gola sada
NAREX-pily


youtube