STANLEY SFMCK469M2 FatMax V20 4dílná sada nářadí

Kód: SFMCK469M2
Akce
Značka: STANLEY
9 503 Kč 9 503 Kč / 1 ks
U dodavatele - 5-8 dní
Možnosti doručení

Aku combo sada nářadí 18 V - 4 druhy nářadí, 2x aku 4,0 Ah, textilní brašna

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aku combo sada nářadí V20 FatMax

SFMCK469M2

  • 1x aku příklepová vrtačka (SFMCD711)
  • 1x aku rázový utahovák (SFMCF800)
  • 1x aku úhlová bruska (SFMCG400)
  • 1x aku okružní pila (SFMCS500)
  • 2x aku baterie V20 (4,0 Ah)
  • 1x nabíječka (2A)
  • 1x textilní brašna

Kombinovaná sada nářadí SFMCK469M2 nabízí set akumulátorového nářadí řady FatMax V20 s napájecím příslušenstvím za zvýhodněnou cenu. Sada obsahuje vrtačku s příklepem, rázový utahovák, úhlovou brusku a okružní pilu. Součástí balení je také nabíječka, dvojice akumulátorů (4,0 Ah) a textilní brašna - tento set patří dlouhodobě mezi nejoblíbenější, protože nabízí kvalitní sadu akumulátorového nářadí za velmi příznivou cenu.

Proč zakoupit právě tuto sadu nářadí?

Akumulátorová sada SFMCK469M2 zahrnuje nejpoužívanější aku nářadí s příslušenstvím za velmi příznivou cenu. Tato sada je nejlepší možností při nákupu většího množství nářadí pro vybavení nové řemeslné dílny za velice příznivou cenu. Ušetříte nejen peníze, ale také čas a usnadníte si práci díky kvalitnímu a výkonnému nářadí. S touto sadou budete mít veškerý potřebný arzenál nástrojů po ruce a budete připraveni na každý řemeslný úkol.

Nadstandardní záruka STANLEY - 3 roky

Výrobce Stanley si je vědom spolehlivostí svého nářadí FatMax V20 a chce zákazníkům poskytnout ještě větší jistotu a spokojenost s jejich nákupem. Proto nabízí možnost prodloužení standardní záruky na 36 měsíců, místo běžných 24 měsíců. Pro prodloužení záruky stačí jednoduše zaregistrovat vaši sadu nářadí na oficiálních stránkách výrobce Stanley FatMax do 4 týdnů od data nákupu. Tímto jednoduchým krokem si zajistíte prodlouženou ochranu a klidnou mysl po dobu 36 měsíců od nákupu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady aku nářadí
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 11.743 kg
Výrobce: STANLEY
Balení: Textilní brašna
Balení s kufrem: ne
Kapacita akumulátoru: 4.0 Ah
Napětí akumulátoru: 18 V
Počet akumulátorů: 2
Počet nářadí v sadě: 4
Typ akumulátoru: Li-Ion (V20)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Široký sortiment nářadí a příslušenství, které Stanley ve svém portfoliu nabízí najde uplatnění jak v domácích dílnách kutilů, tak v řadě profesionálních firem. Tradice výroby Stanley od roku 1843 zavazuje k velké zodpovědnosti ke kvalitě těchto výrobků. Od počátku výroby Stanley úzce spolupracuje a s obchodní firmou Black & Decker, až toto spojení vyústilo v roce 2010 ve vznik společné skupinyStanley Black & Decker. Tímto spojením se tato společnost stala největším výrobce nářadí na světě.