STANLEY FME440K FatMax excentrická bruska

Kód: FME440K
Značka: STANLEY
1 903 Kč 1 903 Kč / 1 ks
U dodavatele - 5-8 dní
Možnosti doručení
excentrická bruska 480 W, talíř 125 mm, rozkmit 5 mm, regulace otáček, kufr

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení s FME440K obsahuje

  • 3x brusný papír
  • 1x prachový vak
  • 1x plastový kufr

Elektrická excentrická bruska Stanley FatMaX FME440 s výkonným 480W motorem a regulací výkonu otáček je ideálním nástrojem v poměru cena/výkon pro použití na většinu brusných prací a typů materiálu. Excentrická bruska FME440 z řady profesionálního nářadí FatMax je díky vysoké excentricitě brusného talíře schopná zvládnout vysoký úběr materiálu a tím i rychlejší postup práce. Nabízená verze FME440K je navíc dodávaná včetně kufru a sady brusných papírů (3 ks).

Excentrická bruska Stanley FatMax

Excentrická bruska FME440 s průměrem talíře 125 mm patří do řady nářadí Stanley s označením FatMax. Výrobky této řady představují vyšší třídu určenou pro běžné profesionální využití s maximálním výkonem a dlouhou životností.

Vysoká excentricita talíře (5 mm)

Rozkmit brusného talíře u tohoto modelu je 5 mm, čímž zvládne výrazně rychlejší a větší úběr materiálu oproti slabším bruskám. Efektivnímu výkonu brusky napomáhá také silný motor o nadstandartním výkonu 480 W.

Plynulé nastavitelné otáčky

Excentrická bruska Stanley FatMax je vybavená plynule nastavitelnou rychlostí otáček brusného talíře, která umožňuje snadnou regulaci a přizpůsobení výkonu brusky typu opracovávaného materiálu. Maximální rychlost otáček je 12.000 km/min.

Varianta FME440K s kufrem

Nabízená verze excentrické brusky Stanley FatMax s produktovým označením FME440K je dodávaná včetně praktického plastového kufru pro uložení nářadí a příslušenství. Součástí balení je navíc také sada brusných papírů a prachový vak.

Doplňkové parametry

Kategorie: Excentrické brusky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5.012 kg
Výrobce: STANLEY
Balení s kufrem: ano
Délka napájecího kabelu: 4
Excentricita: 5
Hmotnost nářadí: 2.5 kg
Jmenovitý příkon: 480 W
Počet kmitů: 4000-12000 kmit/min
Průměr talíře: 125
Regulace výkonu: ano
Sběrný vak: ano
Upínání nástroje: suchý zip

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Široký sortiment nářadí a příslušenství, které Stanley ve svém portfoliu nabízí najde uplatnění jak v domácích dílnách kutilů, tak v řadě profesionálních firem. Tradice výroby Stanley od roku 1843 zavazuje k velké zodpovědnosti ke kvalitě těchto výrobků. Od počátku výroby Stanley úzce spolupracuje a s obchodní firmou Black & Decker, až toto spojení vyústilo v roce 2010 ve vznik společné skupinyStanley Black & Decker. Tímto spojením se tato společnost stala největším výrobce nářadí na světě.