Sběrače ovoce (bez násad) FISKARS

4 položek celkem
FISKARS odvětvovací nůžky (QuikFit)
1 167 Kč
1001410
FISKARS sběrač ovoce ze stromu (QuikFit)
Novinka
574 Kč
1000693
FISKARS prořezávací pilka rovná (QuikFit)
734 Kč
1000692
FISKARS prořezávací pilka zahnutá (QuikFit)
823 Kč
1000691

Sběrače ovoce od výrobce Fiskars jsou ceněny pro svou kvalitu, efektivitu a dlouhou životnost. Jsou to vynikající nástroje pro každého, kdo má ovocné stromy nebo keře a chce je snadno a efektivně sklízet. Případně se postarat o své stromy a keře, aby byl podpořen zdravý růst. Zobrazit více

Pečujte o své stromy dnes, aby bylo co zítra sklízet

Stejně důležité jako sběr ovoce je také pravidelná a správná péče o stromy a keře. K tomu, abyste zajistili jejich vitalitu a zdraví pomohou následující kvalitní nástroje.

  • Prořezávací pilky  jsou ideální pro řezání větví, pro přesné řezy a minimalizuje škody na dřevě. Můžete si vybrat mezi rovnou pilkou pro větší větve a zahnutou pilkou pro řezání tlustých větví.
  • Odvětvovací nůžky jsou skvělé pro odstranění menších větví nebo listí. Nůžky jsou navrženy tak, aby snadno a čistě řezaly skrz větve, minimalizovaly škody na rostlině a podporovaly zdravý růst. Rukojeti nůžek jsou obvykle ergonomicky tvarované pro pohodlné a bezpečné držení.

Tyto nástroje jsou navrženy pro použití se systémem násad QuikFit, které umožňují jednoduchou a rychlou výměnu pracovních nástrojů v různých délkách.