Sběrače ovoce (bez násad) FISKARS

Sběrače ovoce od výrobce Fiskars jsou ceněny pro svou kvalitu, efektivitu a dlouhou životnost. Jsou to vynikající nástroje pro každého, kdo má ovocné stromy nebo keře a chce je snadno a efektivně sklízet. Případně se postarat o své stromy a keře, aby byl podpořen zdravý růst. Zobrazit více

Pečujte o své stromy dnes, aby bylo co zítra sklízet

Stejně důležité jako sběr ovoce je také pravidelná a správná péče o stromy a keře. K tomu, abyste zajistili jejich vitalitu a zdraví pomohou následující kvalitní nástroje.

  • Prořezávací pilky  jsou ideální pro řezání větví, pro přesné řezy a minimalizuje škody na dřevě. Můžete si vybrat mezi rovnou pilkou pro větší větve a zahnutou pilkou pro řezání tlustých větví.
  • Odvětvovací nůžky jsou skvělé pro odstranění menších větví nebo listí. Nůžky jsou navrženy tak, aby snadno a čistě řezaly skrz větve, minimalizovaly škody na rostlině a podporovaly zdravý růst. Rukojeti nůžek jsou obvykle ergonomicky tvarované pro pohodlné a bezpečné držení.

Tyto nástroje jsou navrženy pro použití se systémem násad QuikFit, které umožňují jednoduchou a rychlou výměnu pracovních nástrojů v různých délkách.

4 položek celkem
GA410 0573
1 229 Kč
3108-20
GARDENA česač ovoce ze stromu (Combisystem)
467 Kč
3115-20
FESTA Česáček ovoce tulej
78 Kč
45039
FESTA Česáček s teleskopickou tyčí 3m
333 Kč
45034