PROMA 4-STROKE motorový olej pro čtyřdobé benzínové motory (1 l)

Kód: 60000518
Značka: PROMA
145 Kč 145 Kč / 1 ks
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

motorový olej vhodný pro čtyřtaktní benzínové motory (zahradní technika), 1 litr

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoce výkonný multigraduální motorový olej Proma STROKE 4 (60000518) pro čtyřdobé benzínové motory zahradní a malé zemědělské techniky. Multigrádní mimořádně výkonný motorový olej na bázi vysoce jakostních hydrogenačně rafinovaných základových olejů a výkonných zušlechťujících přísad s vysokou ochranou motoru. Optimalizovaná formulace zajišťuje vysokou čistotu pístu, nízkou spotřebu, možnost provozu i v chladných měsících roku a dlouhou životnost motoru.

Vhodné použití motorového oleje

Motorový olej 4-Stroke je vhodný zejména pro vysokootáčkové čtyřdobé benzínové motory zahradní a malé zemědělské techniky, např. do motorů sekaček trávy nebo malých zemědělských strojů apod., provozovaných v celoročním provozu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mazací oleje pro pily
Záruka: 2 roky
Výrobce: PROMA
Balení: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

PROMA je již od roku 1996 značkou kvalitních dřevoobráběcích a kovoobráběcích strojů s optimálním poměrem ceny a výkonu. Výborná jakost předurčuje stroje značky PROMA do domácích či řemeslnických dílen, ale i pro celou řadu profesionálních uživatelů – pro úseky opravárenství a údržby podniků, pro kovoobráběcí a dřevoobráběcí provozy, ale i pro využití ve školských a učňovských zařízeních.