Mini brusky BOSCH

Nástroje Bosch jsou synonymem pro vysokou kvalitu a inovativní technologie, a to platí i pro jejich řadu mikronářadí. Tento výrobce nabízí širokou škálu produktů, mezi něž patří akumulátorové minibrusky, které jsou ideální pro přesné a detailní práce. Zobrazit více

Spolehlivost a kvalita

Ať už se rozhodnete pro akumulátorovou mini brusku Bosch nebo variantu bez aku, můžete být jisti, že dostanete nástroj, který je odolný, spolehlivý a navržen tak, aby vám poskytl dlouhodobý výkon a preciznost. Tyto nástroje jsou navrženy pro dlouhodobé a intenzivní použití, ať už jste profesionál, nebo kutil.

Akumulátorové minibrusky Bosch

Akumulátorové minibrusky Bosch jsou výkonné, ale zároveň lehké a snadno ovladatelné nástroje, které vynikají svou flexibilitou a mobilitou. Díky akumulátorovému napájení nejsou omezeny délkou napájecího kabelu a lze je tak používat kdekoli. Nabízí různé rychlosti otáček, což umožňuje optimalizovat nástroj pro konkrétní materiál a typ práce. Kromě toho mají některé modely funkci soft start pro plynulý rozjezd a bezpečnější manipulaci.

Minibrusky Bosch bez aku

Bosch také nabízí verze minibrusek bez aku pro ty, kdo již vlastní Bosch akumulátory a nabíječky z jiných nástrojů. Tyto modely umožňují využít již existující akumulátorovou technologii Bosch, což představuje ekonomickou a ekologickou volbu.

Příslušenství pro mikronářadí Bosch

Bosch rovněž nabízí řadu příslušenství pro své minibrusky, včetně různých druhů broušek, řezných kotoučů, fréz a dalších nástrojů, které rozšiřují možnosti jejich použití.

2 položek celkem
BOSCH GRO 12V-35 aku mikrobruska 12V (2x2Ah)
5 055 Kč
0 601 9C5 001
BOSCH GRO 12V-35 (verze bez aku)
2 562 Kč
0 601 9C5 000