Elektrická míchadla METABO

Metabo je značka s dlouholetou tradicí a renomé v oblasti výroby stavebního nářadí a nástrojů. Mezi širokým spektrem produktů Metabo patří i stavební míchadla, která jsou důležitou součástí vybavení pro řemeslníky, stavebníky a kutily doma. Zobrazit více

Výhody, které nabízí pořízení stavebního míchadla Metabo

  • Stavební míchadla Metabo jsou určena pro různorodé úkoly, včetně míchání betonu, malty, omítek nebo barev. Díky silnému výkonu a kvalitní konstrukci umožňují tyto nástroje snadné a efektivní míchání.
  • Metabo dbá na pohodlné ovládání a ergonomický design svých strojů, takže i při dlouhodobém použití zůstávají stavební míchadla Metabo komfortní a jednoduše ovladatelná.

Jak si poradit s výběrem stavebního míchadla Metabo

Výkon a kapacita

Stavební míchadla Metabo nabízí široký výběr výkonu a kapacity, což umožňuje vybrat si nástroj nejlépe odpovídající vašim potřebám. Vyšší výkon a kapacita zajišťují rychlejší a efektivnější míchání větších objemů materiálu.

Bezpečnost a ovladatelnost

Metabo klade velký důraz na bezpečnost a ovladatelnost svých nástrojů. Bezpečnostní prvky, jako je stabilní konstrukce a ochranné prvky, jsou neoddělitelnou součástí stavebních míchadel Metabo.

Příslušenství pro stavební míchadla Metabo

K dispozici je široké spektrum příslušenství pro stavební míchadla Metabo, včetně různých druhů míchacích nástavců. Toto příslušenství rozšiřuje možnosti použití míchadel a umožňuje vám optimalizovat nástroj pro konkrétní úlohu.

3 položek celkem
METABO RWE 1200 míchadlo na stavbu - metla 120 mm
Akce
3 190 Kč
614048000
METABO RWE 1200-2 míchadlo s regulací otáček
5 290 Kč
614049000
METABO RWEV 1600-2 dvourychlostní míchadlo
6 850 Kč
614050000