RYCHLÉ DODÁNÍ: Zboží skladem do 15:00 expedujeme v den objednání ⚡

Metabo

Německá firma Metabo patří mezi největší světové výrobce elektrického ručního nářadí. Výrobky se značkou Metabo vynikají vysokou kvalitou a dlouhou životností, která je dána především tím, že se až 80 % nářadí vyrábí přímo v Německu. Vývoj nových produktů navíc není jen záležitostí vývojového oddělení, ale Metabo také spolupracuje s velkým počtem řemeslníků, jejichž připomínky se odráží v konstrukci nových modelů.

Historie značky Metabo

Společnost pod původním názvem Schnizler GmbH založili v roce 1924 dva společnící Albrecht Schnizler a Julius Closs s cílem vyrábět kvalitnější ruční nářadí, než bylo v té době běžně dostupné. Začali malými vrtačkami na ruční pohon a prvního typu označeného Nr. 18 se prodalo více než 50.000 kusů. V roce 1929 se následně firma přejmenovala na název Metabowerke GmbH, který byl odvozen od tehdy používaného německého výrazu pro ruční vrtačku.

Nářadí Metabo

Internetový obchod rucni-naradi.cz (a rucne-naradie.sk) je autorizovaný prodejce nářadí a příslušenství Metabo. Zaručuje originální původ zboží a distribuci určenou pro ČR a SK.

Servis

Tyto údaje zatím nejsou k dispozici.

Záruky

Nadstandartní záruka Metabo XXL

Po zakoupení nářadí Metabo je možné získat nadstandartní 36měsíční záruku a to při jednoduché registraci na stránkách výrobce. Tato záruka zahrnuje taktéž záruku na dodávané akumulátorové články.

Náhradní díly

Tyto údaje zatím nejsou k dispozici.

Videa

Tyto údaje zatím nejsou k dispozici.

Kategorie zboží Metabo

Novinky

NOVINKA | Nová pracovní LED světla od Narexu

Datum: 3.10.2022  |  Autor: Jakub P. Výrobce nářadí NAREX uvedl na trh novou řadu multifunkčních pracovních...

TIP | Odolné měřící přístroje Bosch Professional

Datum: 28.09.2022  |  Autor: Jakub P. Profesionální měřící technika výrobce Bosch patří dlouhodobě mezi nej...