Vážení zákazníci, vzhledem k velké vytíženosti dopravců se může doba doručení některých zásilek prodloužit o 1 pracovní den. Děkujeme za pochopení.

Metabo

Německá firma Metabo patří mezi největší světové výrobce elektrického ručního nářadí. Výrobky se značkou Metabo vynikají vysokou kvalitou a dlouhou životností, která je dána především tím, že se až 90% nářadí vyrábí přímo v Německu. Vývoj nových produktů není u Metabo jen záležitostí vývojového oddělení, ale firma také spolupracuje s velkým počtem řemeslníků, jejichž připomínky se odráží v konstrukci nových modelů nářadí.

Historie značky Metabo

Společnost pod původním názvem Schnizler GmbH založili v roce 1924 dva společnící Albrecht Schnizler a Julius Closs s cílem vyrábět kvalitnější ruční nářadí, než bylo v té době běžně dostupné. Začali malými vrtačkami na ruční pohon a prvního typu označeného Nr. 18 se prodalo více než 50.000 kusů. V roce 1929 se firma následně přejmenovala na název Metabowerke GmbH, který byl odvozen od tehdy používaného německého výrazu pro ruční vrtačku.

Nářadí Metabo

Internetový obchod rucni-naradi.cz (a rucne-naradie.sk) je autorizovaný prodejce nářadí a příslušenství Metabo. Zaručuje originální původ zboží a distribuci určenou pro ČR a SK.

Servis

Tyto údaje zatím nejsou k dispozici.

Záruky

Tyto údaje zatím nejsou k dispozici.

Náhradní díly

Tyto údaje zatím nejsou k dispozici.

Videa

Tyto údaje zatím nejsou k dispozici.

Kategorie zboží Metabo

Novinky

AKCE | Akumulátor zdarma k aku nářadí FESTOOL

Pokud si v období od 1. dubna 2020 zakoupíte některý z vybraných výrobků 18V řady aku nářadí Festool, dostanete k novému nářadí akumulátor BP 18 Li 5,2 ASI v hodnotě 2500 kč...

Nové bezuhlíkové aku vrtačky Bosch (2020)

Aku vrtačka GSR 18V-50 Napěťová třída 18 V ...