GARDENA škrabka na led Combisystem (3250-20)

Kód: 3250-20
Značka: GARDENA
310 Kč 310 Kč / 1 ks
Není skladem
Možnosti doručení
škrabka na led (bez násady), pracovní šířka 15 cm, kompatibilní s Combisystem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Škrabka na led Gardena 15 Combisystem (3250-20) je specialistou na rychlé odstraňování odstraňování náledí, ušlapaného sněhu nebo přilepených nečistot. Pevný a vyměnitelný list z pružinové oceli snadno a účinně eliminuje nebezpečí uklouznutí na ledu nebo na zaschlých nečistotách jako jsou zbytky dehtu nebo půdy. Pro škrabku 15 je možné použít všechny násady GARDENA combisystem s délkou 130 nebo 150 cm a to v závislosti na tělesné výšce uživatele.

Systém Gardena Combisystem

Nářadí z řady Combisystem se jednoduše připojí k násadě a pevně se dotáhne. Tato spolehlivá technologie zaručuje spolehlivé propojení násady s nářadím a bezpečnou práci bez viklání.

Použitelné se všemi násadami

Nástroje z řady Gardena Combisystem pasují na všechny násady řady Combisystem. Pro škrabku na led Gardena 15 jsou doporučené násady s délkou 130 a 150 cm - v závislosti na tělesné výšce obsluhy.

Rychlé a bezpečné odstraňování ledu

Se šířkou 15 cm je Combisystem škrabka na led správným nářadím pro odstraňování náledí nebo ušlapaného sněhu. Vhodná je navíc také k odstraňování přilepeným nečistot během roku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Shrnovače sněhu
Záruka: 2 roky
Výrobce: GARDENA
Kompatibilní s: Combisystem
Šířka: 150

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Výrobky německé společnosti  Gardena jsou v oboru péče o zahradu jedny z nejvyhledávanějších. Výrobky Gardena jsou oblíbené především proto, že nabízí ucelené řady nástrojů i příslušenství pro jednotlivé práce na zahradě. Navíc mají výrobky gardena velmi vysokou kvalitu i výbornou ergonomii.