GARDENA ComfortCut Li-18/23 aku vyžínač (2,6 Ah)

aku vyžínač 18 V, záběr 23 cm, 1x aku 2,6 Ah

GARDENA ComfortCut Li-18/23 aku vyžínač (2,6 Ah)
Kód produktu
9878-20
Výrobce

Tento produkt již není v naší nabídce.

Vyberte si prosím podobný produkt z nabídky níže.

Popis produktu

Strunová sekačka Gardena ComfortCut Li-18/23 poháněná 18V akumulátorem a se záběrem sečení 23 cm nabízí ideálního pomocníka pro dokončovací práce na vašem trávníku. V porovnání se základní verzí "EasyCut" nabízí aku vyžínač ComfortCut Li-18/23 možnost otočné vyžínací hlavy, se kterou lze pohodlně a přesně sekat okraje trávníku nebo k ní připojit vodící kolečko (není součástí balení) a ještě více si ulehčit práci s touto extrémně lehkou sekačkou (s aku pouze 2,6 kg).

Aku strunová sekačka Gardena ComfortCut Li-18/23

Akumulátorová strunová sekačka Gardena ComfortCut Li-18/23 je připravená k používání okamžitě po rozbalení. Stačí pouze připojit přibalený akumulátor a sekačka je připravena k použití.

Nízká hmotnost

Díky nízké hmotnosti 2,6 kg (s aku) je vyžínání vašeho trávníku snadné natolik, že ani při delší práci nebudete unavení.

Výkonný akumulátor

Moderní 18V akumulátor (Li-Ion) s kapacitou 2,6 Ah umožňuje pracovat na jedno nabití až 55 minut. Akumulátor je navíc možné použít i pro jiné aku nářadí výrobce Gardena.

Odolné plastové nože

Žací systém sekačky ComfortCut Li-18/23 je vybaven odolnými plastovými nožíky, které umožňují pohodlné a přesné sečení s vyšší odolností než u běžných vyžínacích strun.

Nastavitelná sekací hlava

Pomocí otočné sekací hlavy je možné přesně sekat převislé okraje trávníku, například podél chodníků nebo záhonů. Sekací hlavu lze také naklonit a nastavit v úhlu s pracovními polohami 0, 10 nebo 60 stupňů.

Ochrana okrasných rostlin

Pracovní záběr 23 centimetrů umožňuje přesné vedení sečení a snadnou manipulaci. Díky plastové ochraně rostlin budou navíc při sečení bezpečně chráněny i vaše okrasné rostliny a keře.


Součástí balení

  • 1x aku 18V (2,6 Ah), nabíječka

Podobné produkty k GARDENA ComfortCut Li-18/23

Video k GARDENA ComfortCut Li-18/23