GARDENA 11102-20 jemný postřikovač na sazenice

Kód: 11102-20
Značka: GARDENA
205 Kč 205 Kč / 1 ks
Na objednávku
Možnosti doručení
ruční postřikovač na sazenice, nádoba 0,45 l, výměnná tryska

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ruční rozprašovač Gardena 11102-20 pro šetrné zavlažování sazenic s užitečnou funkcí 2v1 pro zavlažování kapací tryskou nebo sprchovou hlavicí. Pro zavlažování stačí jemně stisknout měkkou láhev postřikovače a šetrně zásobovat sazenice vodou buď po kapkách nebo postřikem. Tělo tohoto modelu jemného postřikovače GARDENA je navíc vyrobené z průsvitného materiálu, který umožňuje průběžně sledovat, kolik vody v zásobníku o objemu 450 ml ještě zbývá.

Přesné a šetrné zavlažování

Model jemného rozprašovače Gardena 11102-20 je ideální především pro šetrné zavlažování sazenic a to po kapkách nebo postřikem a zabránění tak vyplavování malých rostlin a půdy. Díky praktickému designu je použití postřikovače extrémně snadné - stačí jen lehce zmáčknout láhev a začít zavlažovat.

Dobrý přehled o hladině vody

Vzhledem k tomu, že je láhev postřikovače vyrobená z průsvitného materiálu lze neustále vidět, kolik vody ještě v nádobě o objemu 450 ml zbývá. Tělo láhve navíc obsahuje i praktický úložný prostor pro zrovna nepoužívanou trysku.

Zavlažování sprchou nebo tryskou

Zavlažovací láhev Gardena je vybavená užitečnou funkcí 2v1, která zahrnuje dvě vyměnitelné trysky pro jemnou sprchu nebo jemné zavlažování. Lze tak dosáhnout maximální flexibility pro různé typy sazenic.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tlakové postřikovače
Záruka: 2 roky
Výrobce: GARDENA
Objem nádoby: 0.45
Velmi jemná mlha: ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Výrobky německé společnosti  Gardena jsou v oboru péče o zahradu jedny z nejvyhledávanějších. Výrobky Gardena jsou oblíbené především proto, že nabízí ucelené řady nástrojů i příslušenství pro jednotlivé práce na zahradě. Navíc mají výrobky gardena velmi vysokou kvalitu i výbornou ergonomii.