Elektrické strunové sekačky BOSCH

Objevte výhody a komfort, který přinášejí elektrické strunové sekačky Bosch. Elektrické strunové sekačky Bosch nabízí robustní a spolehlivé stroje, které jsou navrženy tak, aby usnadnily péči o Vaši zahradu. Bosch je renomovaná značka známá svou inovativností a kvalitou. Zobrazit více

Výhody spojené s pořízením elektrické strunové sekačky Bosch

Precizní a rychlé sečení s pohodlným použitím

Bosch elektrické strunové sekačky jsou vybaveny výkonnými motory a strunami, které umožňují rychlé a přesné sečení. Navíc jsou elektrické strunové sekačky Bosch navrženy pro maximální pohodlí a snadné použití. Většina modelů je vybavena nastavitelnou rukojetí a teleskopickou tyčí, které umožňují přizpůsobení výšky sekačky pro každého uživatele.

Šetrné k životnímu prostředí

Jako všechny elektrické nástroje, i strunové sekačky Bosch jsou šetrnější k životnímu prostředí než jejich benzínové protějšky. Jsou tiché, nevytvářejí emise a jsou energeticky efektivní.

Důležité parametry při výběru elektrické strunové sekačky Bosch

Výkon motoru

Výkon motoru je u elektrických strunových sekaček klíčovým parametrem, který ovlivňuje jejich schopnost zvládnout různé druhy trávy a porostu. Elektrické strunové sekačky o výkonu do 300 W zvládnou upravit okrasný trávník. Sekačky o výkonu v rozmezí 300700 W jsou vhodné pro posekání nízkých trávníků. Na vyšší trávník je vhodné zvolit sekačku o výkonu nad 700 W.

Širší záběr pro rychlejší a efektivnější práci

Maximální šířka záběru u elektrických strunových sekaček se vztahuje na průměr kruhu, který struna vytváří při své maximální rychlosti. U elektrických strunových sekaček se šířka záběru obvykle pohybuje mezi 2535 cm. Pokud potřebujete upravit velké plochy je lepší zvolit vyšší šířku záběru, naopak pro menší plochy a užší prostory jsou lepší elektrické strunové sekačky s menší šířkou záběru.

Typ odvíjení struny

Poloautomatický posun je velmi populární a jednoduchý, uvolňuje strunu klepnutím strunové hlavy o zem.

Automatický posun je nejpohodlnější, jelikož uvolňuje strunu automaticky při dosažení určitých otáček. Avšak může být náchylnější k problémům a rychlejšímu opotřebení.

Nabízené doplňkové funkce

  • nastavitelná výška rukojeti, případně přídavná rukojeť
  • otáčení sekací hlavy
  • pojezdová kolečka

Dodávané příslušenství

Kromě toho, u nás můžete dokoupit struny a cívky, případně náhradní nože, pro všechny naše elektrické strunové sekačky. Tyto doplňky zajišťují, že vaše sekačka bude vždy připravena k použití a zaručují vynikající výsledky při sečení trávy.

4 položek celkem
BOSCH ART 24 400W strunová sekačka s automatikou
1 577 Kč
0 600 8A5 800
BOSCH EasyGrassCut 23 elektrická strunová sekačka
847 Kč
0 600 8C1 H01
BOSCH ART 30 550W strunová sekačka na trávu
1 982 Kč
0 600 8A5 400
BOSCH EasyGrassCut 26 280W strunová sekačka
Novinka
1 093 Kč
0 600 8C1 J01