Elektrické strunové sekačky BLACK+DECKER

Elektrické strunové sekačky Black+Decker jsou ideální volbou pro každého, kdo hledá kompaktní a výkonný nástroj pro dokonalé upravení trávníku. Black+Decker je značka s dlouhou tradicí a vynikající pověstí v oblasti zahradní techniky, což se projevuje i na kvalitě a spolehlivosti jejich strunových sekaček. Zobrazit více

Výhody spojené s pořízením elektrické strunové sekačky Black+Decker

Pohodlné nastavení výšky sečení a ergonomie

Strunové sekačky Black+Decker disponují nastavitelnou výškou sečení, což umožňuje přizpůsobit délku trávy podle vašich preferencí a aktuálních potřeb Vaší zahrady. Black+Decker klade velký důraz na ergonomii svých nástrojů. Díky nastavitelným rukojetím a lehkému designu jsou jejich strunové sekačky snadno ovladatelné a umožňují pohodlnou práci i po delší dobu.

Inovativní funkce pro efektivní práci

Některé modely od Black+Decker nabízí pokročilé funkce, jako je automatické podávání struny, které zajišťuje neustálý výkon bez nutnosti ručního nastavení struny. Tato a další inovace činí elektrické strunové sekačky Black+Decker skvělým pomocníkem pro udržení Vašeho trávníku v perfektním stavu.

Důležité parametry při výběru elektrické strunové sekačky Black+Decker

Výkon motoru 

Výkon motoru je u elektrických strunových sekaček klíčovým parametrem, který ovlivňuje jejich schopnost zvládnout různé druhy trávy a porostu. Elektrické strunové sekačky o výkonu do 300 W zvládnou upravit okrasný trávník. Sekačky o výkonu v rozmezí 300700 W jsou vhodné pro posekání nízkých trávníků. Na vyšší trávník je vhodné zvolit sekačku o výkonu nad 700 W.

Širší záběr pro rychlejší a efektivnější práci

Maximální šířka záběru u elektrických strunových sekaček se vztahuje na průměr kruhu, který struna vytváří při své maximální rychlosti. U elektrických strunových sekaček se šířka záběru obvykle pohybuje mezi 2535 cm. Pokud potřebujete upravit velké plochy je lepší zvolit vyšší šířku záběru, naopak pro menší plochy a užší prostory jsou lepší elektrické strunové sekačky s menší šířkou záběru.

Typ odvíjení struny 

Poloautomatický posun je velmi populární a jednoduchý, uvolňuje strunu klepnutím strunové hlavy o zem.

Automatický posun je nejpohodlnější, jelikož uvolňuje strunu automaticky při dosažení určitých otáček. Avšak může být náchylnější k problémům a rychlejšímu opotřebení.

Nabízené doplňkové funkce

  • nastavitelná výška rukojeti, případně přídavná rukojeť
  • otáčení sekací hlavy
  • pojezdová kolečka

Dodávané příslušenství

Kromě toho, u nás můžete dokoupit struny a cívky, případně náhradní nože, pro všechny naše elektrické strunové sekačky. Tyto doplňky zajišťují, že vaše sekačka bude vždy připravena k použití a zaručují vynikající výsledky při sečení trávy.

10 položek celkem
BLACK+DECKER BESTE630CM elektrický vyžínač s pojezdovým podvozkem CM100
BESTE630CM
BLACK+DECKER GL7033 700W strunová sekačka + 5 ks HDL strun
2 155 Kč
GL7033
BLACK+DECKER BESTE630 strunová sekačka s přesným nastavením struny
BESTE630
BLACK+DECKER BESTA525 strunová sekačka AFS
1 300 Kč
BESTA525
Ecomm Large BESTE628 2 (1)
BESTE628