Elektrické sekačky FERM

1 položek celkem

Ferm je značka, která je známá svou kvalitou a zárukou robustnosti. Elektrické sekačky Ferm jsou špičkovými nástroji, které kombinují inovace, výkon a pohodlí, čímž usnadňují péči o Váš trávník a zahradu. Zobrazit více

Výhody spojené s pořízením elektrické rotační sekačky Ferm

Efektivita a spolehlivost pro ideální sekání trávy

Sekačky Ferm jsou vybaveny silnými motory s výkonem pro velké zahrady, ale i menší a úzké zahrady nejsou pro ně problém. Bez ohledu na velikost vaší zahrady nabízí Ferm elektrické sekačky, které vyhoví Vašim potřebám.

Promyšlené systémy sběru trávy pro jednoduchou údržbu

Ferm elektrické rotační sekačky disponují různými systémy sběru trávy, včetně koše na trávu, zadního nebo bočního výhozu. 

Ergonomický design pro snadné ovládání

Elektrické rotační sekačky Ferm jsou navrženy tak, aby byly co nejpohodlněji. Díky nastavitelné rukojeti si můžete přizpůsobit sekačku podle své výšky, což usnadňuje ovládání a minimalizuje únavu.

Jak si poradit s výběrem elektrické rotační sekačky Ferm

Výkon motoru

Velké, otevřené plochy vyžadují sekačku s větším pracovním záběrem a výkonnějším motorem nejlépe od 1 500 W, zatímco menší, úzké zahrady vyžadují sekačku s menším záběrem do 1 400 W.

Výška sečení

Vybrat si můžete z modelů s nastavitelnou výškou sečení, která se pohybuje od 20 až do 70 mm, aby bylo možné přizpůsobit délku trávy podle Vašich preferencí a požadavků na zahradu.

Systém sběru trávy

Sekačky mohou mít různé systémy sběru trávy, jako je koš na trávu, zadní nebo boční výhoz. Objem košů se pohybuje od 25 l až do 63 l. Výhodou většího objemu je větší výkonnost elektrické sekačky, ale přináší i těžší manipulaci.

Funkce mulčování

Pro lepší stav Vašeho trávníku je ideální zvolit sekačku s funkcí mulčování. Mulčovací sekačky rozsekávají posečenou trávu na jemné kousky, které se vracejí zpět na trávník jako přírodní hnojivo. Tato funkce může být užitečná pro zdravý růst trávníku a snížení množství odpadu.

Ergonomie a design

Vybrat si můžete sekačku i s ergonomickým designem a nastavitelnou rukojetí podle Vaší výšky pro pohodlné a snadné ovládání.