Elektrické řezačky obkladů EINHELL

Řezačky na dlažbu od značky Einhell jsou nástroje, na které se můžete spolehnout při jakémkoliv projektu. S dlouholetou tradicí kvality a inovace je Einhell značkou, která je oblíbená mezi odborníky i hobby nadšenci. Zobrazit více

Proč vybrat řezačku na dlažbu Einhell

Řezačky na dlažbu Einhell jsou vybaveny robustními motory a precizními řezacími komponenty, které zaručují hladké a rovnoměrné řezy. Navíc, s ohledem na uživatelské pohodlí, jsou nástroje Einhell navrženy tak, aby byly snadno ovladatelné i během delších pracovních sezení.

Hlavní výhody řezaček na dlažbu Einhell

Výkon a efektivita

Einhell řezačky na dlažbu jsou poháněny silnými motory, které zaručují rychlé a přesné řezy při práci s různými druhy dlaždic. Bez ohledu na velikost nebo materiál vašeho projektu, můžete se spolehnout na Einhell.

Přesnost a ovladatelnost

Díky svému intuitivnímu designu a precizním řezacím schopnostem, řezačky na dlažbu Einhell umožňují uživatelům dosahovat dokonalých výsledků při každém projektu. Možnost regulovat hloubku řezu zajišťuje přesnost při různých aplikacích.

Bezpečnost a pohodlí

Bezpečnost a pohodlí uživatele je pro Einhell prioritou. Řezačky na dlažbu jsou vybaveny bezpečnostními prvky, jako jsou protiskluzové rukojeti a ochranné kryty, aby se minimalizovalo riziko zranění.

Rozšířené možnosti díky příslušenství

Einhell nabízí řadu příslušenství pro své řezačky na dlažbu, včetně různých řezacích kotoučů a vodicích lišt, které umožňují uživatelům přizpůsobit svůj nástroj konkrétním potřebám a materiálům.

2 položek celkem
EINHELL TC-TC 800 stolní řezačka dlaždic 800W
2 090 Kč
4301185
UniversalInspect Statisch ON (5)
2 890 Kč
4301190