Elektrická míchadla EINHELL

Einhell je uznávaným výrobcem stavebního a dílenského nářadí, které se vyznačuje svou vysokou kvalitou, spolehlivostí a inovativností. Mezi širokou škálou produktů této značky najdeme i stavební míchadla, která se stala nepostradatelnou součástí vybavení pro řemeslníky, stavebníky a domácí kutily. Zobrazit více

Výhody, které nabízí pořízení stavebního míchadla Einhell

  • Stavební míchadla Einhell jsou navržena tak, aby usnadňovala práci s různými materiály. Díky jejich robustní konstrukci a vysokému výkonu je míchání betonu, malty, omítek nebo barev snadné a efektivní.
  • Einhell kladou velký důraz na ergonomický design a pohodlné ovládání svých strojů, což znamená, že i při dlouhodobém použití zůstávají stavební míchadla Einhell snadno ovladatelná a pohodlná.

Jak si poradit s výběrem stavebního míchadla Einhell

Výkon a kapacita

Stavební míchadla Einhell nabízí různé úrovně výkonu a kapacity, které je možné přizpůsobit konkrétnímu úkonu. Vyšší výkon a kapacita znamenají, že můžete efektivněji a rychleji smíchat větší množství materiálu.

Bezpečnost a ovladatelnost

Einhell klade velký důraz na bezpečnost a ovladatelnost svých strojů. Bezpečnostní prvky, jako je stabilní konstrukce a ochranné prvky, jsou standardními součástmi všech stavebních míchadel Einhell.

Příslušenství pro stavební míchadla Einhell

Einhell nabízí širokou škálu příslušenství pro svá stavební míchadla, včetně různých typů míchacích nástavců. Toto příslušenství rozšiřuje možnosti použití míchadel a umožňuje vám optimalizovat nástroj pro konkrétní aplikaci.

4 položek celkem
EINHELL TE-MX 1600-2 CE Twin dvojité míchadlo
3 187 Kč
4258561
EINHELL TE-MX 1600-2 CE míchadlo lepidel a malty
3 050 Kč
4258555
EINHELL TC-MX 1400-2 E dvourychlostní míchadlo
2 049 Kč
4258550
EINHELL TC-MX 1200 E míchadlo směsí s regulací
1 670 Kč
4258545