Elektrické řezačky obkladů DeWALT

Řezačky na dlažbu DeWalt jsou silnými a vysoce výkonnými nástroji, které jsou oblíbené u profesionálů i domácích kutilů. Společnost DeWalt je známá svou dlouholetou tradicí vyrábět vysoce kvalitní nástroje, a její řezačky na dlažbu nejsou výjimkou. Zobrazit více

Proč zvolit řezačku na dlažbu DeWalt

  • DeWalt řezačky na dlažbu se vyznačují robustní konstrukcí a vysokou kvalitou, což z nich dělá ideální volbu pro náročné úkoly. Díky jejich silnému motoru a přesnému řezu jsou schopné zvládnout i ty nejnáročnější aplikace.
  • DeWalt se také zaměřuje na ergonomii a pohodlí uživatele. Jejich řezačky na dlažbu jsou navrženy tak, aby byly snadno ovladatelné a pohodlné i při dlouhodobém použití.

Klíčové vlastnosti řezaček na dlažbu DeWalt

Výkon a rychlost

DeWalt řezačky na dlažbu jsou poháněny silnými motory, které zaručují rychlé a efektivní řezání různých typů dlažby. Tyto nástroje jsou schopné zvládnout i ty nejnáročnější úkoly bez únavy nebo zpoždění.

Přesnost a kontrola

DeWalt řezačky na dlažbu nabízí vysokou přesnost řezu a možnost regulovat hloubku řezu. To umožňuje uživatelům dosáhnout dokonalých výsledků při každém projektu.

Bezpečnost při práci

DeWalt kladl velký důraz na bezpečnost uživatele při vývoji těchto nástrojů. Každý model je vybaven různými bezpečnostními prvky, jako jsou protiskluzové rukojeti a brzdové systémy.

Široká škála příslušenství

DeWalt nabízí širokou škálu příslušenství pro své řezačky na dlažbu, včetně různých řezacích kotoučů a průvodců pro řezání, což umožňuje uživatelům přizpůsobit svůj nástroj pro konkrétní aplikaci nebo materiál.

3 položek celkem
DeWALT D36000 řezačka na mokré řezání dlažby
30 122 Kč
D36000
DeWALT D24000 řezačka na obklady
26 948 Kč
D24000
DeWALT DWC410 ruční řezačka obkladů
4 575 Kč
DWC410