DeWALT DCF922P2T (2x5Ah) 18V aku rázový utahovák 1/2" - 406 Nm

Kód: DCF922P2T
Novinka
Značka: DeWALT
7 349 Kč 7 349 Kč / 1 ks
Skladem (7 ks)
Možnosti doručení
bezuhlíkový aku rázový utahovák 18 V (1/2"), 406 Nm, 2x aku 5,0 Ah, kufr Tstak

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ukázka práce s rázovým utahovákem DCF922

DCF922P2T

  • 2x aku (18V/5Ah)
  • 1x kufr Tstak II
  • 1x nabíječka

Akumulátorový rázový utahovák DeWALT DCF922 s 1/2" upínáním je malý a lehký stroj, který je schopen i přes svojí kompaktní velikost vyvinout až 406 Nm utahovacího momentu. To zajišťuje, že i ty velmi utažené šrouby lze odstranit s minimální námahou a to i ve velmi úzkých místech. Nářadí je na spodní části rukojeti vybavené také přehledným ovládacím panelem, jenž umožňuje nastavit specifický režim nářadí, regulovat otáčky a nebo zvolit jas LED světla podle daného prostředí. Nabízená varianta s označením DCF922P2T je dodávaná s dvojicí výkonných 18V akumulátorů s kapacitou 5,0 Ah, nabíječkou a kufrem Tstak.

Obratný specialista na spojovací prvky

Rázový utahovák DeWALT DCF922 XR má účinný bezuhlíkový motor a 1/2" čtvercové upínací vřeteno s aretačním kolíkem pro rychlou výměnu nástrčných klíčů. Spínací spoušť utahováku je vybavená praktickou funkcí proměnné rychlosti, která poskytuje dobrou kontrolu nad všemi typy pracovních činností při povolování nebo utahování spojovacích prvků.

Tři stupně a funkce Precision Wrench

Pro maximální optimalizaci výkonu nářadí umožňuje na spodním ovládacím panelu přednastavit až tři úrovně výkonu a také zapnout funkci Precision Wrench - tato funkce při dotažení sníží rychlost a zabrání tak případnému poškození materiálu při nadměrnému utažení. Při zašroubování volného závitu stroj zastaví na 0,5 sekund a až následně začne dotahovat šroub.

Kompaktní konstrukce a LED světlo

S hmotností pouze 1,1 kilogramů si tento model rázového utahováku uchovává dostatečný výkon a současně je dostatečně kompaktní, aby umožňoval kvalitní přístup do omezených prostor. Na přední části je navíc vybaven 3bodovým LED světlem, u kterého lze na spodním panelu nastavit intezitu svícení podle prostředí a typu práce.

Prodloužení záruky až na 36 měsíců

Výrobce DeWALT nabízí při zakoupení svého elektrického nářadí možnost prodloužení záruky až na 36 měsíců (běžně 24 měsíců). Pro prodloužení stačí pouze do 4 týdnů od zakoupení výrobek zaregistrovat na oficiálních stránkách DeWALT.

Doplňkové parametry

Kategorie: Aku rázové utahováky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 4.583 kg
Výrobce: DeWALT
Balení s kufrem: ano
Hmotnost (bez baterie): 1.1
Kapacita akumulátoru: 5.0 Ah
Napětí akumulátoru: 18 V
Počet rychlostí: 3
Počet úderů: 0-3550 úd/min
Povolovací moment: 610 Nm
Pravý/Levý chod: ano
Regulace výkonu: ano
Softgrip: ano
Typ akumulátoru: Li-ion
Typ motoru: Bezuhlíkový
Upínání nástroje: 1/2"
Utahovací moment: 406 Nm
Volnoběžné otáčky: 0-2500 ot/min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Americká firma DeWALT spadající pod koncern Stanley Black&Decker je celosvětový výrobce profesionálního elektrického a ručního nářadí se zaměřením na stavební, zpracovatelský a dřevařský průmysl. Řemeslnící u výrobků DeWALT oceňují především jejich vysoce odolnou konstrukci a s tím spojenou dlouho životnost i v těch nejnáročnějších pracovních podmínkách.