Způsoby platby

Platba dobírkou

Poplatek: 45 Kč

Platba při doručení zboží kurýrní službou na fakturační, resp. doručovací adresu uvedenou v objednávce. U zásilek odeslaných prostřednictvím kurýrní služby DPD lze platit pouze platební kartou.


Platba bankovním převodem

Poplatek: ZDARMA

Po dokončení objednávky Vám zašleme informace o čísle účtu a způsobu úhrady objednaného zboží na Váš e-mail. Vaše zboží bude expedováno ihned po připsání požadované sumy na účet a naskladnění.


Platba platební kartou

Poplatek: ZDARMA

Zabezpečená (3D-Secure) platba kreditními kartami VISA a Master Card. V případě bezchybného průběhu platby je částka ihned připsána na účet provozovatele. Nebude-li možné dodržet dodací lhůtu, má zákazník právo na okamžité vrácení částky zpět na účet, ze kterého byla platba provedena. Zboží je expedováno po připsání platby na náš účet.


Platba online bankovním převodem

Poplatek: ZDARMA

Online platba prostřednictvím přímého bankovnictví banky zákazníka (Raiffeisenbank, Komerční banka, Money Bank, mBank, Sberbank, Fio banka, Česká spořitelna). Nebude-li možné dodržet dodací lhůtu, má zákazník právo na okamžité vrácení částky zpět na účet, ze kterého byla platba provedena.


Platba přes platební bránu GoPay

Poplatek: ZDARMA

Platební brány GoPay, pomocí kterých realizujeme vybrané platební metody provozuje společnost WORLDLINE S.A./N.V, která je držitelem povolení od ČNB (České Národní Banky) a podléhá přísné regulaci ČNB. Veškeré předávání citlivých údajů probíhá zabezpečeným šifrovaným spojením pomoci SSL a nebo 3D-Secure. Klient má jistotu bezpečí svěřených údajů jako např. číslo kreditní karty.