BOSCH UniversalHumid měřič vlhkosti dřeva

Kód: 0 603 688 000
Tip
Značka: BOSCH
958 Kč 958 Kč / 1 ks
Skladem (5 ks)
Možnosti doručení

Kontaktní vlhkoměr na dřevo

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ukázka kontaktního měření vlhkosti dřeva s UniversalHumid

UniversalHumid

  • 3x baterie 1,5 V LR03 (AAA)
  • 1x krytka měřících kolíků
  • 1x poutko na zápěstí

Měřič vlhkosti Bosch UniversalHumid rychle a spolehlivě měří obsah vlhkosti ve dřevě pomocí dvou měřících kolíků. Snadno čitelný a jasný displej zobrazuje výběr ze dvou druhů dřeva a procenta vlhkosti. Systém semaforu LED okamžitě poskytuje informace o tom, zda je měřené dřevo příliš vlhké nebo suché. UniversalHumid je vhodný zejména pro měření vlhkosti na dřevě, při stavbě dřevěného nábytku, pokládání dřevěných parket nebo prevenci plísní na venkovních dřevěných površích.

Rychlé měření vlhkosti

Měřící přístroj UniversalHumid slouží primárně k určování vlhkosti dřeva prostřednictvím elektrické vodivosti měřeného objektu. Zobrazená naměřená hodnota udává vlhkost dřeva v procentech a vztahuje se k hmotnosti dřeva v suchém stavu. Vlhkoměr Bosch je díky tomu ideálním nástrojem pro určování vlhkosti dřeva měřených objektů tlustších než 5 mm.

Předvolba skupin dřev

Pro maximální zvýšení přenosti měření je přístroj UniversalHumid vybaven dvěma předprogramovanými skupinami dřev s velkým rozsahem měření, které napomáhájí dosáhnout ještě přesnějších výsledků.

Příklady využití vlhkoměru

Pro kontrolu vlhkosti palivového dříví pro snížení emisí, kontrolu před malováním, při stavbě nábytku například pro předcházení deformacím, prevenci plísní, instalaci parketových podlah nebo kontrolu dřevěných domů či přívěsů před koupí.

Prodloužená záruka (36 měsíců)

Na přístroj UniversalHumid je možné uplatnit prodlouženou záruku až na 36 měsíců (běžně 24 měsíců). Pro prodloužení stačí pouze do 4 týdnů od zakoupení měřič vlhkosti dřeva zaregistrovat na oficiálních stránkách Bosch DIY.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vlhkoměry na dřevo
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.454 kg
Výrobce: BOSCH
Automatické vypnutí: 5 min
Balení: kartonová krabice
Hmotnost nářadí: 0.16 kg
Napájení: 3x 1,5 V LR03 (AAA)
Rozměry: 187x56x44
Skupina dřeva A: javor, bříza, modřín, douglaska, třešeň, smrk
Skupina dřeva B: jasan, borovice, dub, ořech, buk
Vlhkost dřeva A: 7,1 % až 74,7 %
Vlhkost dřeva B: 6,4 % až 61,9 %

Video s ukázkou použití UniversalHumid

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Německá firma Bosch Group patří v segmentu elektrického nářadí k předním světovým výrobcům. Historie filmy sahá až do roku 1886, kdy byla v německém Stuttgartu založena první elektro dílna Roberta Bosche. V současnosti dává firma Bosch ročně na výzkum a vývoj více jak 4,5 miliard Eur, což dokazuje i držení více než 4964 celosvětových patentů. Nářadí Bosch tak vyniká především vysokou úrovní zpracování a vynikající ergonomií a designem.