BOSCH UniversalFan 18V-1000 (1x2Ah) akumulátorový větrák do dílny

Kód: 0 603 9E1 001
Značka: BOSCH
2 809 Kč 2 809 Kč / 1 ks
Není skladem
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

aku ventilátor 18 V, 1x aku 2,0 Ah

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ukázka použití aku větráku UniversalFan 18V-1000

UniversalFan 18V-1000

  • 1x aku 18V (2,5 Ah)
  • 1x nabíječka

Akumulátorový ventilátor UniversalFan 18V-1000 je ideální pomocník pro zpříjemnění práce v dílně nebo při volnočasových aktivitách. Ventilátor výrobce Bosch je napájený pomocí 18V akumulátoru Power4All, takže odpadá jakákoliv starost o hledání elektrické zásuvky. Bezdrátový větrák je navíc vybavený nastavitelnou hlava ventilátoru a umožňuje různé možnosti zavěšení podle libosti. Nabízená varianta je dodávaná včetně akumulátoru a nabíječky, takže ventilátor lze začít používat ihned po rozbalení.

Příjemný chládek s tichým provozem

Akumulátorový větrák UniversalFan 18V-1000 je lehký, kompaktní a vybavený inovativní technologií Bosch JetBreeze Airflow, která vytváří silný, koncentrovaný proud vzduchu a to s nízkou hladinou provozního hluku.

Maximální doba provozu až 38 hodin

Díky funkci Constant Power lze rychlost ventilátoru lze nastavit a udržet na konstantní úrovni po celou dobu chodu akumulátoru. Na nejnižší rychlost při použití nejvýkonnější baterie s kapacitou 6,0 Ah tak lze dosáhnout maximálního provozu až 38 hodin.

Všestranné využití bez omezování

Díky možnosti zavěšení a upnutí, například háčkům, klíčovým otvorů či stativu, je možné ventilátor používat téměř kdekoli. Směr proudu vzduchu lze regulovat vertikálním naklopením hlavy ventilátoru a zajistit chlazení přesně tam, kde je potřeba.

Doplňkové parametry

Kategorie: Aku ventilátory, Dům - dílna - stavba BOSCH
Hmotnost: 3.175 kg
Výrobce: BOSCH
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Německá firma Bosch Group patří v segmentu elektrického nářadí k předním světovým výrobcům. Historie filmy sahá až do roku 1886, kdy byla v německém Stuttgartu založena první elektro dílna Roberta Bosche. V současnosti dává firma Bosch ročně na výzkum a vývoj více jak 4,5 miliard Eur, což dokazuje i držení více než 4964 celosvětových patentů. Nářadí Bosch tak vyniká především vysokou úrovní zpracování a vynikající ergonomií a designem.