BOSCH UniversalDrill 18V-60 (1x2Ah) 18V bezuhlíková aku vrtačka Power for ALL

Kód: 0 603 9D7 001
Novinka
Značka: BOSCH
2 705 Kč 2 705 Kč / 1 ks
Expedice 4 dny
Možnosti doručení
bezuhlíková aku vrtačka 18 V, 1x aku 2,0 Ah, kufr

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ukázka vrtání do dřeva s vrtačkou UniversalDrill 18V-60

UniversalDrill 18V-60

  • 1x aku (PBA 18V 2.0Ah W-B)
  • 1x nabíječka (AL 18V-20)
  • 1x oboustranný bit
  • 1x plastový kufr

Dvourychlostní aku vrtačka Bosch UniversalDrill 18V-60 představuje nejvýkonnější verzi akumulátorové vrtačky z hobby řady Power4ALL. Aku vrtačka je vybavená moderním bezuhlíkovým motorem s inteligentním řídícím čipem Syneon a společně tak umožňují dosáhnout vysokého krouticího momentu až 60 Nm. Model akumulátorové vrtačky UniversalDrill je tak vhodný i pro vrtání s hadovitým vrtákem. Velké vylepšení (oproti starším verzím) představuje také nové kovové sklíčidlo s maximální kapacitou 13 mm, což umožňuje nejen upnutí nástrojů s větším průměrem, ale také celkově větší odolnost nářadí.

Aku vrtačka 18V POWER FOR ALL

Aku vrtací šroubovák Universal Drill 18V-60 je plně kompatibilní s akumulátorovým systémem Power4ALL. Pro napájení tak lze využít již vlastněné aku baterie (a nabíječky) a flexibilně je kombinovat i s ostatním nářadím dané platformy výrobce BOSCH.

Výkonný a vytrvalý Brushless motor

Bezuhlíkový motor v sobě kombinuje znatelně delší servisní životnost a vyšší výkon. Pyšní se elektronickým provozem s nižšími teplotami, je bezkontaktní, neopotřebovává se a pracuje s maximální účinností a zároveň je lehčí a nářadí se tak snáze ovládá.

Rychloupínací kovové sklíčidlo 13mm

Rychloupínací sklíčidlo umožňuje rychlou výměnu bitů jednou rukou a zajišťuje upnutí vrtáků velkou silou. Kovový materiál je navíc robustnější a spolehlivější a účinně zabraňuje uvolnění vrtáků. Kapacita sklíčidla se pohybuje od 2 do 13 mm.

Dvě rychlosti pro vždy optimální výkon

Dvoustupňová převodovka umožňuje volbu toho pravého výkonu pro každou práci. První převod s nízkou rychlostí je ideální na šroubování a vrtání větších průměrů, druhý převod umožňuje rychlý postup vrtání o menším průměru.

20 stupňů nastavení momentu (až 60 Nm)

Dvacet stupňů nastavení krouticího momentu pro maximální přesnost - jednoduše si zvolte požadovaný krouticí moment na otočném regulátoru a přizpůsobte si tak nastavení podle různých materiálů. Maximální hodnota zajišťuje optimální výkon.

Doplňkové parametry

Kategorie: Aku vrtačky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2.5 kg
Výrobce: BOSCH
Balení s kufrem: ano
Hmotnost (s bateriemi): 1.3
Kapacita akumulátoru: 2.0 Ah
Max. kroutící moment: 60 Nm
Max. průměr do oceli: 13 mm
Napětí akumulátoru: 18 V
Počet rychlostí: 2
Příklep: ne
Regulace výkonu: ano
Rozměry: 177x232 mm
Rozsah sklíčidla: 1,5-13 mm
Stupně kroutících momentů: 20+1
Typ akumulátoru: Li-ion
Typ motoru: Bezuhlíkový
Typ sklíčidla: rychloupínací (kovové)
Volnoběžné otáčky 1. rychlost: 0-500 ot/min
Volnoběžné otáčky 2. rychlost: 0-1900 ot/min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Německá firma Bosch Group patří v segmentu elektrického nářadí k předním světovým výrobcům. Historie filmy sahá až do roku 1886, kdy byla v německém Stuttgartu založena první elektro dílna Roberta Bosche. V současnosti dává firma Bosch ročně na výzkum a vývoj více jak 4,5 miliard Eur, což dokazuje i držení více než 4964 celosvětových patentů. Nářadí Bosch tak vyniká především vysokou úrovní zpracování a vynikající ergonomií a designem.