BOSCH UniversalAquatak 125 vysokotlaká myčka (1500W/125bar)

Kód: 0 600 8A7 A00
Značka: BOSCH
3 212 Kč 3 212 Kč / 1 ks
Skladem (5 ks)
Možnosti doručení
vysokotlaký čistič 1500 W, 125 bar, hadice 5 m

Detailní informace

Detailní popis produktu

Možnosti využití Universal Aquatak 125

UniversalAquatak 125

  • 1x vysokotlaká pěnová tryska (450 ml)
  • 1x vysokotlaká hadice (5 m)
  • 1x vysokotlaká pistole
  • 1x tryska 3v1
  • 1x vodní filtr
  • 1x kopí

Tlaková myčka Bosch UniversalAquatak 125 s maximálním tlakem čištění 125 bar je rychlým a snadným řešením pro řadu venkovních úklidových prací. Kvalitní čerpadlo tlakové myčce dodává dostatečný výkon pro všestranné čištění v okolí domů a jemné oplachování prachu a skvrn z automobilů. Tlaková myčka UniversalAquatak 130 je vybavená flexibilní tryskou TRIO, která nabízí nastavení proudu pro různé druhy čištění (vějířové, rotační a bodové) a pro pohodlné nánášení saponátu také praktickou nádobkou na vysokotlakou trysku o objemu 450 ml.

Univerzál pro čištění okolo domu

Model vysokotlakého čističe UniversalAquatak nabízí ideální poměr kompaktního provedení a dostatečného výkonu pro většinu běžných domácích prací s tlakovou myčkou. Tříválcové celokovové čerpadlo nabízí dostatečnou sílu pro většinu úkonů.

Flexibilní tryska s nastavením čištění

Vapka je vybavená nastavitelnou vysokotlakou tryskou 3v1, která umožňuje různé druhy čištění podle potřeby. Pro bezpečné čištění domácího automobilu lze využít například vějířovou trysku v kombinaci s přidaným saponátem.

Možnost snadného uložení příslušenství

Možnost uložení příslušenství přímo na tlakovou myčku usnadňuje přemísťování mezi různými oblastmi čištění. Vysokotlakou hadici, pistoli a trysku na čisticí prostředky lze zavěsit přímo na přístroj, což je perfektní pro ukládání v menších domech.

Vodní filtr pro ochranu před nečistotami

Ačkoli se vodní zdroje mohou jevit čisté, někdy se může stát, že do stroje proniknou nečistoty, například kvůli použití znečištěné hadice. Vodní filtr má za účel zamezovat těmto nečistotám v tom, aby pronikly do čerpadla a způsobily poškození stroje.

Samonasávání z externího vodního zdroje

Chcete čerpat vodu na čištění z kanystru na vodu nebo nádrže? UniversalAquatak 125 vybaven samonasávacím čerpadlem, které automaticky nasává vodu. To přináší mnohem větší flexibilitu a možnosti pohybu při práci s tlakovou myčkou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vysokotlaké čističe
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 8.44 kg
Výrobce: BOSCH
Balení: kartonová krabice
Buben na vysokotlakou hadici: ne
Délka napájecího kabelu: 5
Délka vysokotlaké hadice: 5
Hmotnost nářadí: 6.5 kg
Jmenovitý příkon: 1500 W
Materiál čerpadla: Celokovové
Max. průtok: 360
Max. teplota vody: 40
Max. tlak: 125
Nádržka na čist.prostředek: 0,45
Podvozek: ano
Teleskopická násada: ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Německá firma Bosch Group patří v segmentu elektrického nářadí k předním světovým výrobcům. Historie filmy sahá až do roku 1886, kdy byla v německém Stuttgartu založena první elektro dílna Roberta Bosche. V současnosti dává firma Bosch ročně na výzkum a vývoj více jak 4,5 miliard Eur, což dokazuje i držení více než 4964 celosvětových patentů. Nářadí Bosch tak vyniká především vysokou úrovní zpracování a vynikající ergonomií a designem.