BOSCH ROTAK 37 Ergoflex elektrická rotační sekačka

elektrická rotační sekačka 1400 W, záběr 37 cm

BOSCH ROTAK 37 Ergoflex elektrická rotační sekačka
0 600 8A4 100Kód produktu:
BOSCHVýrobce:
Tento produkt již není v naši nabídce.

Vyberte si prosím podobný produkt
z nabídky níže.
 


Skvělý sekací výkon a dokonalá ergonomie práce to jsou vlastnosti, které můžete očekávat od elektrické rotační sekačky na trávu Bosch Rotak 37 Ergoflex.

Výkonný motor o vysokém krouticím momentu můžete naplno využít i při záběru 37 cm ve vysoké trávě. Sekání s touto sekačkou bude pro vás snadné a lehké, protože ergonomicky tvarované rukojetí vám dají zapomenout na únavu při práci.

Inovativní technologie motoru Bosch Powerdriwe, s jedinečnou funkcí konstantního krouticího momentu vám umožní sekat trávu s ještě větší efektivitou. Tu navíc podporují i nové kvalitní nože z kalené oceli. 

S modelem Rotak 37 Ergoflex snadno zvládnete i větší travnaté plochy s možností až šestipolohového nastavení výšky sekání. Posekaná tráva je průběžně ukládána do prostorného sběrného boxu o objemu 40 L. Pro udržení kvality sekání i na okrajích trávníku slouží speciální boční hřeben, jehož služby využijete i na pro sekání u zdí nebo pevných překážek.
 
Kvalitní ergonomické provedení sekačky Bosch Rotak 37 Ergoflex získalo německý ergonomický certifikát AGR. I proto je manipulace s touto sekačkou tak velmi snadná a pohodlná.

V čem rotační sekačka Bosch Rotak 37 Ergoflex vyniká

  • Výkonný motor Powerdriwe s funkcí konstantního kroutícího momentu
  • Snadné centrální, šestipolohové nastavení výšky sečení
  • Objemný sběrný box
  • Nízká hmotnost a výborná skladovatelnost s dvakrát sklopným držadlem
  • Vynikající ergonomie
Součást dodávky:
sběrný box na trávu o objemu 40 L
Tyto údaje bohužel nejsou k dispozici.Podobné produkty k BOSCH ROTAK 37 Ergoflex
Akční nabídka Zahradní technika Elektrické nářadí Ruční nářadí Kompresory-pneumatické nářadí Motorové stroje Čistící technika Obráběcí a tvářecí stroje Svářecí technika Dům - dílna - stavba Příslušenství Bazar DÁRKOVÉ POUKAZY
STANLEY gola sada
NAREX-pily


youtube