BOSCH POF 1200 AE horní frézka 1200W (6/8 mm)

Kód: 0 603 26A 100
Značka: BOSCH
2 704 Kč 2 704 Kč / 1 ks
Není skladem
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
horní frézka 1200 W, zdvih 55 mm, upínání 6, 8 mm a 1/4"

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ukázka frézování drážek s POF 1200 AE

POF 1200 AE

  • 1x drážkovací fréza (8 mm)
  • 1x adaptér na odsávání
  • 1x kopírovací objímka
  • 3x upínací kleština
  • 1x stranový klíč
  • 1x středící kolík
  • 1x boční doraz

Horní frézka POF 1200 AE umožňuje kutilům pohodlně frézovat drážky, hrany, profily a podélné otvory do dřeva, plastu a také provádět kopírovací frézování. Díky elektronické regulaci otáček s nastavovacím kolečkem je navíc nářadí možné využít (při snížení otáček a použití odpovídajících fréz) i pro frézování neželezných kovů. Mezi hlavní přednosti tohoto modelu, které zákazníci často zmiňuje, je kvalitní dílenské zpracování, příznivá cena a optimální vyváženost celého stroje i při frézování v úzkých místech. Pro práci s frézkou POF 1200 AE je možné využít frézy se stopkou 6 a 8 mm a taktéž 1/4" uchycením.

Nechte probudit svou kreativitu

Kreativní práce se dřevem nikdy nebyla snazší - Model POF 1200 AE zvládne vše od tvarování dřeva, zahlubování, drážkování, srážení hran a formování. Kopírovací objímku lze navíc jednoduše nasadit bez nástrojů díky praktickému systému SDS.

Přesné nastavení hloubky frézování

Horní frézka BOSCH je vybavená seřizovacím šroubem pro přesné nastavení hloubky frézování. Pomocí regulačního kolečka lze na frézce přednastavit (i v průběhu práce) také rychlost otáček v rozmezí od nízkých, středních a vysokých otáček.

Vynikající úchop a pohodlné vedení

Rukojeť s měkkou tlumicí vložkou zajišťuje pohodlné ovládání a vynikající kontrolu nad frézkou při práci, což přijde obzvláště vhod především při dlouhodobějším používání. Výhodou je také rychlá výměna příslušenství bez nutnosti povolovacího klíče.

Možnost odsávání prachu do vysavače

Elektrická horní frézka je vybavená objímkou pro připojení 35mm odsávací hadice a následné připojení k vysavači. Odsávací adaptér lze namontovat s připojením hadice dopředu nebo dozadu a zajistit tak vždy ideální výhled na obrobek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Horní frézky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5.325 kg
Výrobce: BOSCH
Balení s kufrem: ne
Hmotnost nářadí: 3.4 kg
Jmenovitý příkon: 1200 W
Jmenovitý výkon: 650
Maximální zdvih: 55
Plynulý rozběh: ano
Regulace výkonu: ano
Upínací průměr: 6, 8 mm + 1/4"
Volnoběžné otáčky: 11000-28000
Výška zdvihu: 55 mm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Německá firma Bosch Group patří v segmentu elektrického nářadí k předním světovým výrobcům. Historie filmy sahá až do roku 1886, kdy byla v německém Stuttgartu založena první elektro dílna Roberta Bosche. V současnosti dává firma Bosch ročně na výzkum a vývoj více jak 4,5 miliard Eur, což dokazuje i držení více než 4964 celosvětových patentů. Nářadí Bosch tak vyniká především vysokou úrovní zpracování a vynikající ergonomií a designem.