BOSCH LR 65 G detektor rotačního laseru | GREEN

Kód: 0 601 069 T00
Značka: BOSCH
8 240 Kč 8 240 Kč / 1 ks
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
27.3.2023
Možnosti doručení
přijímač zeleného rotačního laseru, max. dosah 325 m, Bluetooth, vhodné pro GRL 650 CHVG

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ukázka práce s přijímačem LR 65 G

LR 65 G

  • 2x baterie 1,5 V LR6 (AA)
  • 1x držák přijímače RB 60

Přijímač špičkové kvality Bosch LR 65 G Professional je dokonale přizpůsobený pro okamžitou detekci zeleného paprsku rotačního laseru (GRL 650 CHVG) do vzdálenosti až 325 metrů. Dlouhé přijímací okénko (125 mm) a oboustranný podsvícený displej s funkcí rozdílu v mm zaručuje vysokou efektivitu při práci s rotačním laserem.

Využití v exteriéru i interiéru

Laserový přijímač LR 65 G je ideální na širokou škálu interiérových a exteriérových nivelačních a zarovnávacích prací. Přijímač nabízí pět nastavení citlivosti a čtyři stupně hlasitosti a obsahuje kontrolky LED s nastavitelnou úrovní jasu pro detekci paprsku.

Odolná konstrukce na staveniště

Kvalitní pryžová klávesnice, ochrana vůči prachu a vodě se stupněm krytí IP 67 a pevný měkký úchop – díky tomu všemu je tento přístroj perfektní na náročné práce na staveništi nebo v prostředí stavby s větší koncentrací nečistot.

Možnost propojení s GRL 650 CHVG

Komunikace s rotačním laserem GRL 650 CHVG Professional přes Bluetooth® umožňuje pro uživatele ještě více funkcí, jako například uživatelskou kalibraci (uCAL) nebo duální funkce CenterFind a CenterLock.

Doplňkové parametry

Kategorie: Detektory laserů
Záruka: 2 roky
Funkce Bluetooth: ano
Hmotnost nářadí: 0.38 kg
Napájení: 2x baterie 1,5 V LR6 (AA)
Pracovní dosah: 0-325
Přesnost nivelace: 0,5
Třída ochrany: IP67
určeno pro: rotační lasery (zelené)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Německá firma Bosch Group patří v segmentu elektrického nářadí k předním světovým výrobcům. Historie filmy sahá až do roku 1886, kdy byla v německém Stuttgartu založena první elektro dílna Roberta Bosche. V současnosti dává firma Bosch ročně na výzkum a vývoj více jak 4,5 miliard Eur, což dokazuje i držení více než 4964 celosvětových patentů. Nářadí Bosch tak vyniká především vysokou úrovní zpracování a vynikající ergonomií a designem.