BOSCH GKF 12V-8 Professional (verze bez aku) 12V aku ohraňovací frézka

Kód: 0 601 6B0 002
Značka: BOSCH
4 012 Kč 4 012 Kč / 1 ks
Expedice 3 dny
Možnosti doručení
aku ohraňovací frézka 12 V, upínání 6, 8 mm a 1/4", bez akumulátoru a nabíječky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ukázka práce s frézkou GKF 12V-8

GKF 12V-8 Professional

  • 1x upínací kleština 8 mm
  • 1x vidlicový klíč 17 mm

Akumulátorová hranová frézka GKF 12V-8 z 12V profesionální řady Bosch představuje unikátní nástroj pro obratné srážení a opracovávání hran a okrajů s maximální svobodou pohybu. Aku frézka je ideální pro řemeslníky, kteří se zabývají vnitřními úpravami dřeva a instalací kuchyní, výrobou oken, schodišť nebo nábytku s potřebou maximální flexibility. Nářadí je dobře vyvážené, ergonomické a hlavně kompaktní, což umožňuje 12V systém akumulátorů a moderní bezkartáčový EC motor s vysokým výkonem a nízkou údržbou. Nabízená varianta frézky je dodávaná v holé verzi bez akumulátoru a nabíječky.

Obratný specialista na hrany

Akumulátorová ohraňovací frézka GKF 12V-8 Professional vyniká pohodlnou manipulací při opracovávání hran a okrajových pásek. Rukojeť nářadí je speciálně upravená pro pohodlné ovládání jednou rukou k frézování konvexních nebo konkávních profilů a zkosení. S hmotností pouhých 1,1 kg také poskytuje optimální vyvážení s těžištěm vysunutým dopředu.

Jemné nastavení hloubky

Díky systému rychlého nastavení lze základní desku snadno nastavit stisknutím tlačítka. Jemné nastavení se provádí ovládacím kolečkem, přičemž jedna celá otáčka odpovídá výšce jednoho milimetru. požadované nastavení lze aretovat stavěcím šroubem.

12V systém Professional

Aku frézka GKF 12V-8 je součástí 12V akumulátorového systém Bosch Professional. Nabízená varianta je dodávaná v holé verzi, což znamená, že součástí balení není napájecí akumulátor ani nabíječka - lze dokoupit a nebo využít z jiného nářadí.

Prodloužená záruka (36 měsíců)

Výrobce BOSCH nabízí při zakoupení profesionálního nářadí možnost prodloužení záruky až na 36 měsíců (běžně 24 měsíců). Pro prodloužení stačí pouze do 4 týdnů od zakoupení nářadí zaregistrovat na oficiálních stránkách Bosch Professional.

Doplňkové parametry

Kategorie: Aku jednoruční frézky - verze bez aku
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.465 kg
Výrobce: BOSCH
Balení: kartonová krabice
Balení s kufrem: ne
Napětí akumulátoru: 12 V
Průměr kleštiny: 6-8
Typ akumulátoru: Verze dodávaná bez akumulátoru
Typ motoru: Bezuhlíkový
Volnoběžné otáčky: 13000

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Německá firma Bosch Group patří v segmentu elektrického nářadí k předním světovým výrobcům. Historie filmy sahá až do roku 1886, kdy byla v německém Stuttgartu založena první elektro dílna Roberta Bosche. V současnosti dává firma Bosch ročně na výzkum a vývoj více jak 4,5 miliard Eur, což dokazuje i držení více než 4964 celosvětových patentů. Nářadí Bosch tak vyniká především vysokou úrovní zpracování a vynikající ergonomií a designem.