BOSCH AHS 60-16 nůžky na živé ploty

nůžky na živý plot 450 W, lišta 600 mm, rozestup 16 mm

BOSCH AHS 60-16 nůžky na živé ploty
0 600 847 D00Kód produktu:
BOSCHVýrobce:
Tento produkt již není v naši nabídce.

Vyberte si prosím podobný produkt
z nabídky níže.
 


Bosch AHS 60-16 jsou výkonné nůžky na živý plot, se kterými vám půjde práce od ruky, a vaše keře budou vypadat skvěle! Tyto praktické nůžky jsou mimořádně lehké s ergonomickou konstrukcí, která je však kvalitní a velice odolná. AHS 60-16 vlastní silný motor a optimální rozestup nožů, které vyhovují úpravě mladších větviček a menších až středně velkých živých plotů. Přesně vyvážená konstrukce a nízká hmotnost umožňují jednoduchou manipulaci i ve ztížených místech, takže šetří energii a dbají i na vaše zdraví.

AHS 60-16 jsou poháněny motorem s „High Power“ systémem, jenž zaručuje výkonné a nepřerušované stříhání s perfektními výsledky. Ostré nože pro dokonalý a precizní střih jsou vždy připraveny k výkonu. Bosch AHS 60-16 – nůžky na živý plot, s nimiž se i obtížná práce ve špatně dostupných místech stane vašim koníčkem!

Výhody nůžek na živý plot Bosch AHS 60-16:

  • ergonomická a lehká konstrukce
  • silný motor a ostré čepele – nepřerušovaná práce s dokonalým výsledkem
Součástí dodávky:
kryt nože
Tyto údaje bohužel nejsou k dispozici.BOSCH AHS 55-16


2 160 Kč

BOSCH AHS 50-16


Produkt již není v nabídce.Podobné produkty k BOSCH AHS 60-16
Akční nabídka Zahradní technika Elektrické nářadí Ruční nářadí Kompresory-pneumatické nářadí Motorové stroje Čistící technika Obráběcí a tvářecí stroje Svářecí technika Dům - dílna - stavba Příslušenství Bazar DÁRKOVÉ POUKAZY
STANLEY gola sada
NAREX-pily


youtube