Elektrické vrtačky BLACK+DECKER

Pokud hledáte robustní a spolehlivý nástroj pro vrtání a šroubování, elektrické vrtačky BLACK+DECKER nabízejí perfektní rovnováhu mezi silou, přesností a pohodlným ovládáním, což je činí ideální volbou. Zobrazit více

Výhody při pořízení elektrické vrtačky BLACK+DECKER

Výkonné a precizní nástroje

Elektrické vrtačky BLACK+DECKER jsou konstruovány tak, aby nabízely vynikající výkon a precizní vrtání. Díky flexibilním nastavením otáček a vysokému kroutícímu momentu jsou schopné zvládnout různé materiály a úkoly.

Uživatelsky přívětivé a komfortní použití

Elektrické vrtačky BLACK+DECKER se vyznačují snadnou manipulací a komfortem při použití. Jejich ergonomický design a lehkost přispívají k pohodlnému a dlouhodobému použití. Navíc, s praktickým systémem rychlé výměny nástrojů se s nimi snadno a rychle přepíná mezi různými pracovními úkoly.

Tipy pro výběr správné elektrické vrtačky BLACK+DECKER

Při výběru elektrické vrtačky je důležité zohlednit Vaše specifické potřeby. Pro menší úkoly a domácí práce jsou ideální kompaktnější modely, zatímco pro náročnější projekty a těžší úkoly budete potřebovat silnější a robustnější modely.

Výkon vrtačky je klíčový pro určení, jak efektivně a rychle bude schopna zvládnout daný úkol. Vyšší výkon obecně znamená rychlejší vrtání, ale také vyšší spotřebu energie. Velikost vrtáku je také důležitá - větší vrtáky umožňují rychlejší a hrubší vrtání, zatímco menší vrtáky umožňují preciznější práci. Také hmotnost vrtačky je důležitá k zohlednění, jelikož těžší vrtačky mohou být obtížnější na manipulaci a práci s nimi.

4 položek celkem
BLACK+DECKER BEH550K (550W) příklepová vrtačka + kufr
1 330 Kč
BEH550K
BLACK+DECKER BEH850K (850W) příklepová vrtačka + sada vrtáků
1 795 Kč
BEH850K
BLACK+DECKER BEH710K (710W) vrtačka s příklepem + sada vrtáků
1 450 Kč
BEH710K