BLACK and DECKER GW2600 zahradní vysavač / fukar

Zahradní vysavač / fukar 2600 W

BLACK and DECKER GW2600 zahradní vysavač / fukar
GW2600Kód produktu:
Tento produkt již není v naši nabídce.

Vyberte si prosím podobný produkt
z nabídky níže.
 


Black and Decker GW2600 je praktický elektrický zahradní vysavač listí, který ocení každý, kdo touží po dokonalé zahradě s minimem námahy! Vyzkoušejte tento inovativní fukar, jehož nesporné kvality přijdou vhod každému správnému zahrádkáři zejména v jarních a podzimních měsících. GW2600 během chvíle odklidí veškeré nežádoucí listí z pozemku vaší zahrady či okolí vašeho domu. Zahradní pomocník od značky Black and Decker se pyšní rychlostí proudění vzduchu až 290km/hod a neobvykle vysokým výkonem. To činí z vysavače listí GW2600 předního pomocníka při úklidu vaší zahrady!

Black and Decker GW2600 využívá technologie 3v1! Spojuje totiž v sobě praktický vysavač, fukar a drtič listí a ostatního zahradního odpadu. Mulčovací poměr činí dokonce 10:1 a obsah sběrného koše je 35 l, takže šetří místo, čas a energii. Poměrně nízká hmotnost tohoto zahradního vysavače navíc usnadní manipulaci a práce s ním vás bude bavit! Pořiďte si nenahraditelného zahradního pomocníka. Black and Decker GW2600 – vysavač, fukar, drtič listí a nežádoucího zahradního odpadu je pro vás to pravé ořechové!

Výhody zahradního vysavače/fukaru/drtiče listí Black and Decker GW2600:

  • zbavuje zahradu nečistot pomocí 3v1 – vysává, fouká a drží listí a ostatní odpad
  • vysoký výkon a mimořádně rychlé proudění vzduchu
  • ergonomický tvar a lehká konstrukce
  • mulčovací poměr 10:1 – šetří místo, čas a energii
  • objem sběrného koše 35 l

Součástí balení:
Vysávací a foukací trubka, ramenní nosný popruh, záchytný vak

Tyto údaje bohužel nejsou k dispozici.BLACK AND DECKER GW2200


Produkt již není v nabídce.

BOSCH ALS 25


2 210 KčPodobné produkty k BLACK AND DECKER GW2600
Akční nabídka Zahradní technika Elektrické nářadí Ruční nářadí Kompresory-pneumatické nářadí Motorové stroje Čistící technika Obráběcí a tvářecí stroje Svářecí technika Dům - dílna - stavba Příslušenství Bazar DÁRKOVÉ POUKAZY
STANLEY gola sada
NAREX-pily


youtube