BLACK and DECKER GLC3630L aku strunová sekačka

Akumulátorová strunová sekačka na trávu 36V, záběr 30 cm

BLACK and DECKER GLC3630L aku strunová sekačka
GLC3630LKód produktu:
Tento produkt již není v naši nabídce.

Vyberte si prosím podobný produkt
z nabídky níže.
 


Black and Decker GLC3630L je vysoce inovativní akumulátorová strunová sekačka, se kterou se práce na zahradě stane hrou! GLC3630L je novým typem strunových sekaček, jenž využívá technologii LI-ion s dlouhou výdrží baterie, která se nabíjí pouhou jednu hodinu.  Tento typ sekačky je většinou využíván pro sekání špatně dostupných travnatých ploch, zejména v místech okolo stromů, záhonů, keřů, plotů a okrajů trávníků a všude tam, kam se nedostane klasická rotační sekačka.

Akumulátorová strunová sekačka Black and Decker je vybavena zařízením automatické posuvné struny, jež usnadní její obsluhu a tím šetří váš čas a energii. Jistě oceníte také její lehkou a komfortní manipulaci a to zejména díky nízké váze a konstrukci splňující veškerá ergonomická kritéria. Poměrně široký záběr GLC3630L a dostačující výkon je vhodný pro velice rychlou úpravu středně velké zahrady.

Novinka ve světě akumulátorových strunových sekaček značky Black and Decker využívá inovativní E-drive technologii. Ta je známá tím, že výrazně zkracuje dobu sekání a tím usnadní a urychlí práci. GLC3630L vlastní navíc teleskopickou výsuvnou násadu, kterou lze v případě potřeby prodloužit sekačku až o 325 mm. Pořiďte si výkonného pomocníka, který je rychlý, výkonný a jednoduchý na ovládání a pyšní se i přitažlivým a moderním vzhledem. Black and Decker GLC3630L je akumulátorová strunová sekačka, jež se stane hlavním prostředkem k dosažení skvěle vypadající zahrady a vašeho okolí!

Výhody akumulátorové strunové sekačky Black and Decker GLC3630L:

  • lehkost a dobrá ovladatelnost sekačky
  • praktický automatický posun struny – zajišťuje komfort při manipulaci
  • široký záběr a poměrně vysoký výkon – sekání husté a vysoké trávy
  • praktické obouruční ovládání
  • vhodná pro úpravu středně velké zahrady
  • E-drive technologie – výrazně zkracuje dobu sekání
  • teleskopická výsuvná násada – prodloužení o 325 mm
Tyto údaje bohužel nejsou k dispozici.BLACK AND DECKER GLC1825L


Produkt již není v nabídce.

BLACK AND DECKER GLC1423L


Produkt již není v nabídce.

BOSCH ART 26-18 LI +


Produkt již není v nabídce.

BOSCH ART 26-18 LI


Produkt již není v nabídce.

GARDENA AccuCut 450 Li


Produkt již není v nabídce.Podobné produkty k BLACK AND DECKER GLC3630L
Akční nabídka Zahradní technika Elektrické nářadí Ruční nářadí Kompresory-pneumatické nářadí Motorové stroje Čistící technika Obráběcí a tvářecí stroje Svářecí technika Dům - dílna - stavba Příslušenství Bazar DÁRKOVÉ POUKAZY
STANLEY gola sada
NAREX-pily


youtube