AKCE: Doprava do balíkovny jen za 27 Kč

BLACK and DECKER EMAX42I elektrická rotační sekačka

Elektrická rotační sekačka na trávu 1800W, záběr 42 cm

BLACK and DECKER EMAX42I elektrická rotační sekačka
Kód produktu
EMAX42I

Tento produkt již není v naší nabídce.

Vyberte si prosím podobný produkt z nabídky níže.

Popis produktu

Black and Decker EMAX42I je výkonná, pohodlná a praktická elektrická rotační sekačka s mimořádným záběrem až 42 cm! Díky inovativnímu zabudovanému noži EdgeMax a speciální nízké konstrukci se dostanete i do špatně dostupných míst a k okrajům trávníku. Výkonný systém E-drive, který umožňuje sečení za vysokých otáček, vymýtí i vysokou a vlhkou trávu bez jediného momentu zaváhání. Oceníte také možnost nastavení až šesti výšek sekání. Váš trávník tak bude vždy dokonalý, bez jediné chybičky! Objednejte si tohoto zahradního pomocníka, s nímž vám práce půjde od ruky! Pořiďte si elektrickou rotační sekačku EMAX42I!

Black and Decker EMAX42I je vybavena pohodlným sběrným košem na trávu s mimořádně vysokým objemem až 50 litrů! Při sekání vašeho trávníku tak ušetříte čas a energii. Inovativní koš je navíc z průhledného materiálu, což umožňuje neustálou kontrolu jeho naplnění. Praktický pedál pro udusání trávy v koši ovládaný pomocí nohy je také součástí vybavení EMAX42I. Elektrická rotační sekačka Black and Decker EMAX42I využívá elektrické napájení přes kabel, který je vybaven vysoce praktickým upínáním. Odpadá tak nepříjemná manipulace a neustálé ukotvování kabelu.

Objednejte si cenově přijatelnou, výkonnou, praktickou a bezpečnou elektrickou rotační sekačku Black and Decker EMAX42I. S novinkou od značky Black and Decker se váš trávník stane místem odpočinku a relaxace!

Výhody elektrické rotační sekačky Black and Decker EMAX42I:

  • pohodlná manipulace s napájecím kabelem
  • praktický sběrný koš s průhledným povrchem s objemem až 50 l
  • ergonomický design a pohodlná rukojeť
  • možnost nastavení šesti výšek sekaní - 20-30-40-50-60-70mm
  • nízká konstrukce – vyžínání i na špatně dostupných místech
  • E-drive technologie – vysoký výkon sečení i u vysoké a mokré trávy
  • EdgeMax nůž - umožňuje sekání u okrajů trávníků a ve špatně dostupných místech
  • nožně ovládaný pedál pro udusání trávy ve sběrném koši

Video k BLACK AND DECKER EMAX42I

Novinky

AKCE | limitovaná edice nářadí Metabo Black Edition

PROBÍHAJÍCÍ AKCE Exluzivní nabídka akumulátorového nářadí METABO v černé variantě z limitované edice Black Edition a s nadstandartní zárukou "Full ...

AKCE | Akumulátor zdarma k aku nářadí FESTOOL

PROBÍHAJÍCÍ AKCE Pro zákazníky, kteří hledají kvalitní akumulátorové nářadí výrobce FESTOOL nabízíme k vybranému nářadí jeden 18V akumulátor o kapa...