BLACK and DECKER EMAX38I elektrická rotační sekačka

Elektrická rotační sekačka 1600W, záběr 38 cm

BLACK and DECKER EMAX38I elektrická rotační sekačka
Kód produktu
EMAX38I

Tento produkt již není v naší nabídce.

Vyberte si prosím podobný produkt z nabídky níže.

Popis produktu

Black and Decker EMAX38I je výkonná, pohodlná a praktická elektrická rotační sekačka, se kterou docílíte vždy dokonale upraveného trávníku! Její ergonomický design s vysoce praktickou integrovanou rukojetí zajistí pohodlné přenášení, zvedání, otáčení a jakoukoliv manipulaci se sekačkou. Možnost sklápění rukojeti okamžitě zmenší sekačku zásadním způsobem, takže šetří úložný prostor. Díky inovativnímu zabudovanému noži EdgeMax a speciální nízké konstrukci se dostanete i do špatně dostupných míst a k okrajům trávníku. Objednejte si tohoto zahradního pomocníka, s nímž vám jakákoliv práce půjde od ruky! Pořiďte si elektrickou rotační sekačku EMAX38I!

Black and Decker EMAX38I je vybavena pohodlným sběrným košem na trávu s mimořádně vysokým objemem až 45 litrů! Při sekání vašeho trávníku tak ušetříte čas a energii. Inovativní koš je navíc z průhledného materiálu, což umožňuje neustálou kontrolu jeho naplnění. Výkonný systém E-drive, který umožňuje sečení za vysokých otáček, vymýtí i vysokou a vlhkou trávu bez jediného momentu zaváhání. Oceníte také možnost nastavení až šesti výšek sekání. Váš trávník tak bude vždy dokonalý, bez jediné chybičky! Elektrická rotační sekačka Black and Decker EMAX38I využívá elektrické napájení přes kabel, který je vybaven vysoce praktickým upínáním. Odpadá tak nepříjemná manipulace a neustálé ukotvování kabelu.

Objednejte si cenově přijatelnou, výkonnou, praktickou a bezpečnou elektrickou rotační sekačku Black and Decker EMAX38I. S novinkou od značky Black and Decker se při úpravě vašeho trávníku prostě neobejdete!

Výhody elektrické rotační sekačky Black and Decker EMAX38I:

  • pohodlná manipulace s napájecím kabelem
  • praktický sběrný koš s průhledným povrchem s objemem až 45 l
  • ergonomický design a pohodlná rukojeť
  • možnost nastavení šesti výšek sekaní - 20-30-40-50-60-70mm
  • nízká konstrukce – vyžínání i na špatně dostupných místech
  • velice skladná konstrukce díky sklopení rukojeti
  • E-drive technologie – vysoký výkon sečení i u vysoké a mokré trávy
  • EdgeMax nůž - umožňuje sekání u okrajů trávníků a ve špatně dostupných místech

Video k BLACK AND DECKER EMAX38I

Novinky

POMÁHÁME | 5 Kč z každého nářadí věnujeme 3 organizacím

Koronavirová krize dopadla více či méně tvrdě na každého z nás. Někdo přišel o zdroj obživy, jiní o dlouho budované podniky, a další dokonce o své přátele či blízké. Pro...

BITURBO | nejvýkonnější aku nářadí BOSCH

NOVINKA Co je to BiTurbo motor ...